Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mitsubishi ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

3000 GT , 10
ASX , 19
Canter , 17
Carisma , 64
Colt , 253
Diamante , 3
Eclipse , 11
Galant , 28
Galloper , 14
Grandis , 36
L200 , 1234
L300 , 19
L400 , 14
Lancer , 64
Mirage , 2
Montero , 15
Outlander , 297
Pajero , 1342
Pick-up , 7
Space Star , 189
Starion , 1

Gjej Mitsubishi në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mitsubishi ne shitje të ndryshëm si, Outlander, Mirage, Eclipse Cross, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Mitsubishi ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira.Sot 17:07 Dyqani Makina , Tiranë

Mitsubishi L 200

11 160 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Dyqani Makina , Tiranë

Mitsubishi colt 1.5 nafte automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 Makina , Tiranë

Mitsubishi Benzine Automat

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:04 Makina , Tiranë

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

Mitsubishi Colt 1,3 Automat 6-G Klima

3 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

SUUUPER OKAZION..MITSUBISHI nafte 2.0, 7 VENDE motorr GOLF5

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

Mitsubishi pajero

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 Makina , Berat

Mitsubishi Outlander benzine/gaz 4x4 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:24 Makina , Tiranë

Mitsubishi L200

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 Makina , Tiranë

‼️Mitsubish Outlander 6500€ kesh 2010/Automat ‼️

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:59 Makina , Durrës

Mitsubishi Colt automat

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero Off Road

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:19 Makina , Durrës

Mitsubishi Asx 1.8 nafte

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:56 Makina , Tiranë

Shitet okazion 1000euro

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

MITSUBISHI COLT

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:19 Makina , Lushnjë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:17 Makina , Shkodër

okazion

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:05 Makina , Pogradec

OKAZIONNN Pajero 3.2DID manual2008 letra per1vit/ nderrohet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

MITSUBISHI 7 VENDE 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:02 Makina , Pogradec

Ose nderrohet Mitsubishi Pajero 3.2nafte 4x4 manual 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

TAKSI OKAZION 2022

14 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:01 Makina , Tiranë

MITSUBISHI.GRANDIS.2.4.B.AUTOMAT. ����5200€����

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 Dyqani Makina , Fier

Mitsubishi Colt ����

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

MITSUBISHI COLT 1.1 2012����

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander

7 800 EUR

Sot 12:31 Makina , Tiranë

Mitsubishi Grandis autmatikB/G

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

Mitsubishi Outlander 2012 Automatik

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Makina , Durrës

Mitsubishi pajero

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Dyqani Makina , Fier

Mitsubishi Outlander 2.0 di-d 140 cv

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Korçë

Shitet mitsubish pajero 2.5 nate super gjendje

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:04 Makina , Tiranë

Mitsubishi pajero sport

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:05 Makina , Korçë

Shitet Hekur per Mitshubishi l200

200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:24 Dyqani Makina , Tiranë

MITSUBISHI COLT 1.5 NAFTE

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 Makina , Pogradec

Mitsubishi Outlander

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:49 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.0 Nafte 4x4 Manuale 2007 Full Options

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Makina , Berat

Shitet ose nderohet

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:21 Makina , Tiranë

shitet automat 4*4

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:01 Makina , Tiranë

Kupole Mitsubishi L200 2008

350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:03 Makina , Tiranë

mitsubishi

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:31 Makina , Durrës

Mitsubishi Outlander 2.0

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:17 Makina , Shkodër

SHITET PAJERO 2.5

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:39 Makina , Korçë

Pjese mitsubishi pajero 2.8 dhe 2.5

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:53 Makina , Kukës

Disqe me goma 33 12 15

220 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:12 Makina , Sarandë

PA DOKUMENTA Mitsubishi Pajero 2.8 nafte

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:00 Makina , Tiranë

TAKSI OKAZION 2022

14 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:59 Makina , Tiranë

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:01 Makina , Shkodër

MITSUBISHI COLT

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 20:57 Makina , Tiranë

Mitsubishi Colt 1.2 Benz/Gaz

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 10:48 Makina , Gjirokastër

mitsubishi.

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Mitsubishi ne shitje? Shiko njoftimet për Mitsubishi ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per Mitsubishi ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mitsubishi ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mitsubishi ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mitsubishi Outlander, Mirage, Eclipse Cross, dhe shumë Mitsubishi ne shitje të tjerë. Kërko Mitsubishi ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Mitsubishi


Keni Mitsubishi që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mitsubishi ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Mitsubishi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mitsubishi ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione