Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lushnjë | Automjete | Makina | Mitsubishi

3000 GT , 1
Carisma , 1
Colt , 2
Diamante , 1
Grandis , 1
L200 , 28
Outlander , 4
Pajero , 11

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mitsubishi | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:56 ,

Mitsubishi L 200 2,5 TDCI 4x4 Klima Magnum

11 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 09:01 ,

Mitsubishi Outlander

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 14:52 ,

Mitsubishi outlander benzin gaz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:06 ,

Mitsubishi pajero

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 10:19 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 07:57 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 AUTOMAT ����

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 18:04 ,

Shitet Mitsubishi Pajero

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 02:05 ,

shitet l 200

7 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 16:11 ,

shitet l 200

7 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 07:08 ,

Sangyon kyron 2500€ OKAZION 2006

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 20:22 ,

Mitsubishi L200

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 23:20 ,

MITSUBISHI PAJERO DI-D 3.2

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 15:07 ,

MITSUBISHI PAJERO DI-D 3.2

6 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 21:34 ,

2010 MITSUBISHI OUTLANDER

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 22:25 ,

Mitsubishi pajero sport

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 16:50 ,

Shitet Makina Tiggo e vitit 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Gush 09:00 ,

Okazion shitet space star 1.9 naft 0693221223

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 22:01 ,

OKAZION Shitet Chery Tiggo 2.4, e 2008 benzin

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Mar 21:34 ,

Okazion Shtitet Mitsubishi Space Star 0693221223

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 18:58 ,

Mitsubishi Pajero Sport

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 17:41 ,

Shitet Mitsubishi Space Star 2001 0693221223

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 15:40 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:10 ,

Mitsubishi L200

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 14:04 ,

Micubish L 200

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 14:00 ,

Micubish L 200

4 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 18:04 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 16:05 ,

Shitet mitsubishi space star 2001 0693221223

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 20:52 ,

Okazion-shitet makine benzine+gaz viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 13:11 ,

Shitet Mitsubishi L200

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 20:45 ,

Okazjon Shes foristrad

3 999 EUR Çmimi me zbritje

29 Sht 22:07 ,

Shitet Mitsubishi L200

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 19:41 ,

Shitet Mitsubishi L200

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 21:20 ,

Shitet makina

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 10:13 ,

mitsubushi

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Jan 16:00 ,

Mitsubishi L200

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Jan 15:10 ,

Mitsubishi L200

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 17:41 ,

Micubishi l 200

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 20:44 ,

Mitsubishi l 200

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 17:52 ,

Micubishi l200

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Sht 18:54 ,

Mitsubishi pajero.viti 2000.4x4.2.8 nafte intercoo

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Korr 07:44 ,

Shitet mitsubishi l200

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 13:59 ,

Mitsubish Pajero 2004

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 17:50 ,

Micubish

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 18:41 ,

Mitsubishi l200 dizel

7 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 10:10 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 19:04 ,

Mitsubishi L200 1998

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 17:59 ,

Micubishi l200

6 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 11:08 ,

Shitet micubishi l200

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Shk 14:13 ,

Makine familjare ose pune

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 18:53 ,

Mictubishi l200

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mitsubishi | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione