Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elbasan | Automjete | Makina | Mitsubishi

ASX , 3
Canter , 1
Carisma , 5
Colt , 6
Galant , 1
L200 , 71
L300 , 1
Lancer , 1
Outlander , 21
Pajero , 60
Space Star , 22

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mitsubishi | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:08 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Interkuler 4x4 Manual 6900 Euro

6 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 ,

Shitet l200

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:51 ,

Mitsubishi Outlander Okazion

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:51 ,

shitet per arsye emigrimi

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 18:20 ,

Mitsubishi pajero 2.8 turbo 2005

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 18:18 ,

Mbulese karrocerie

400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 10:48 ,

Makina

8 400 EUR

25 Korr 05:31 ,

Shitet Mitsubishi Endeavor 2004 3.8 Benzine/Gaz

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Korr 14:13 ,

Mitsubishi Pajero pinin 2.0 GDI

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 20:36 ,

Mitsubishi Outlander benzin gaz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 18:41 ,

Shitet Mundesi Nderrimi

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 17:00 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 18:50 ,

Shitet Mitsubishi Pajero 2003

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 16:41 ,

Mitsubishi Pajero 2.4 nafte 4×4

4 500 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 10:52 ,

Shitet mitsubishi l200

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Maj 16:43 ,

Mitsubishi l200 2011���� 4×4 ����

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 14:07 ,

mitsubish outlander

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 15:53 ,

Mitsubish pajer

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 07:10 ,

Shitet Mitsubishi Outlander 220 nafte manual 4×4..

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 12:45 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 !!!

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 20:50 ,

Okazion vetem shitet

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 13:01 ,

MITSUBISH PAJERO

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 22:06 ,

Mitsubish

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 12:39 ,

Mitsubishiiii

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 12:38 ,

Shitet Mitsubisi DID

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:03 ,

mitsubish outlander

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 04:17 ,

shitet l200

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 16:22 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 03:16 ,

Mitsubishi Did me motore 2.8 turbo te thjesht

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 15:01 ,

Mitsubishi L200 4x4 super gjendje

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 11:21 ,

Mitsubish Outlander

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 19:39 ,

❗Mitsubishi Outlander 4x4 Automat 0682149027❗

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 12:26 ,

Mitsubishi Pajero 1.8

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 19:19 ,

Shitet mitsubishi l200

5 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 15:03 ,

Mitsubishi L200

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 00:54 ,

Shitet makina

18 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 23:49 ,

Shitet makina

18 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 19:51 ,

Shitet mitsubish l200 4wd

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 17:50 ,

Mitsubishi Outlander Automatic Benzin+Gaz 3.0 V6

8 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 20:05 ,

Mitsubishi outlander 4x4

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 22:59 ,

MITSUBISHI OUTLANDER

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 13:03 ,

Mitsubishi Endeavor

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Qer 19:25 ,

Mitsubishi Pajero

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 18:13 ,

Okazion Mitsubishi outlander 2.4 benzin&gaz

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 18:24 ,

MITSUBISHI 1.9 DID

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 07:29 ,

Shitet mitsubish colt 1.5 nafte

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Maj 20:42 ,

Makina e mbajtur shum mir mund ta kontrolloni ku te doni

750 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:00 ,

Okazion super gjendje

9 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 11:06 ,

Mitsubish Hotlander

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mitsubishi | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione