Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Colt

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mitsubishi Colt | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:18 ,

MITSUBISHI ����

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 ,

Okazion micubishi colt benzina gaz

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:03 ,

Mitsubishi Colt Automat

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:52 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:51 ,

mitsubishi 1.5 nafte kamio automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

77.000 KLM ORIGJINALE-05 MITSUBISHI COLT

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:16 ,

Mitsubishi colt 1.5 nafte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 ,

SHITET MITSUBISHI AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 ,

Mitsubishi kabrio

1 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:09 ,

Makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:47 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:47 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:47 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 21:28 ,

mitsubishi colt 2008 / 1.3 benzin-gaz

2 249 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 14:23 Dyqani ,

Mitsubishi Colt AUTOMATIKE

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 17:56 ,

Mitsubishi colt 1.3 benzine

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 10:21 ,

Mitsubishi colt

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 19:00 ,

Mitsubishi Colt gaz/benzine 350 KM me 2200 LEK

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 07:33 ,

Mitsubishi Colt

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 00:54 ,

Mitsubishi cold Automat Benzine gas

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 08:15 ,

77.000 KLM ORIGJINALE-05 MITSUBISHI COLT

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Pri 09:01 ,

Mitsubishi COLT 1.1 Benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:21 ,

Shitet Mitsubishi Colt 1.3 benzine.

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 11:39 ,

77.000 KLM ORIGJINALE-05 MITSUBISHI COLT

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Mar 10:02 ,

Mitsubishi colt Automat

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 19:50 ,

colt automatic 1.3 gaz/benzin brc origjinale

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 17:47 ,

Mitcubishi colt cz3 1.1

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 11:42 Dyqani ,

U SHIT Mitsubishi Colt 1.5 Nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 21:45 ,

Mitsubishi colt cz3

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 16:28 ,

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN (3500€)

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Shk 09:13 ,

Mitsubishi colt

1 234 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 18:25 ,

OAZION

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 13:28 ,

Mitsubish colt benzin+gaz

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 07:05 ,

Shitet Mitsubishi colt viti 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 20:19 ,

Mitsubishi Colt

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 23:03 ,

Mitsubishi colt 2009 ����������������

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 08:20 ,

Makina shum ekonomike me sherbimet e bera

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 14:23 ,

Makina esht ne gjendje te mir dhe shum ekonomike

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 15:48 ,

U shit u shit flm merrjep

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 21:48 ,

shitet ose nderrohet

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 21:43 ,

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 14:35 ,

Mitsubishi Colt//1.2 benzin-gaz//impjant fabrike//108 mij km

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Dhj 23:04 ,

Shitet Mitsubishi Colt

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 21:19 ,

OKAZION!!Mitsubishi COLD..

700 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 17:46 ,

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Nën 12:18 ,

Mitsubish kolt

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 17:07 ,

MITSUBISHI COLT 1.3BENZIN

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Nën 21:16 ,

MITSUBISHI COLT 1.4 BENZINE+GAS ..VITI 06 MANUAL

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 21:05 ,

Mitsubish

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 16:24 ,

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mitsubishi Colt | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione