Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MG MGA Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | MG MGA | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Sht 00:15 Makina , Tiranë

Punesohu_ne_kroaci_2023

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 13:44 Makina , Tiranë

Punesohu_ne_europe

1 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 17:42 Makina , Tiranë

Punesohu_ne_europe

1 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 20:37 Makina , Durrës

Mg rover

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 00:55 Makina , Shkodër

shitet

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 19:19 Makina , Vlorë

Benca-class 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 15:03 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Autobuz MAN Viti 2006 44+1 Vende

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 12:41 Makina , Tiranë

Giant

400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 20:37 Makina , Tiranë

MG MGA benzin+gaz -07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Korr 22:04 Makina , Tiranë

mg

500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 18:47 Makina , Tiranë

MG

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 17:00 Makina , Peqin

Shitet Autobuz Man 30+1 ne gjendje shum te mir

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 21:19 Makina , Korçë

MAN

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Tet 21:20 Makina , Tiranë

MG MGA benzin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 16:17 Makina , Tropojë

Shitet bot nafte 2.4 MAN. OKAZIOOON

8 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 10:22 Makina , Durrës

MG

18 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Tet 11:36 Makina , Fier

Shitet makina ne gjendje te mir

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 14:53 Makina , Elbasan

Autobuz MAN viti 1995,motorr 6 pistona,36 vendesh

13 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Maj 13:54 Makina , Gramsh

MG

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | MG MGA | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione