Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MG

MGA , 14
MGB , 3
MGF , 21
Montego , 1
TD , 8
TF , 3
ZR , 17
ZT , 12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | MG | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:45 ,

me marrveshje

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Tet 19:19 ,

Benca-class 2006

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 18:36 ,

MG Rover

Historiku i makinës

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Maj 16:56 ,

Shitet okazion man 4x4

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 20:49 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 18:35 ,

Pjes kembimi per Rover jaguar MG ZT

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 13:55 ,

S class

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 12:45 ,

Shes

Historiku i makinës

800 000 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 16:17 ,

Mg zr

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 18:32 ,

Mg zr

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 21:32 ,

shitet ose ndrrohet me makine

Historiku i makinës

90 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 09:58 ,

MG 1953

Historiku i makinës

Viti: 50-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Qer 01:56 ,

Per pjes

Historiku i makinës

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 01:56 ,

Per pjes

Historiku i makinës

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 17:42 ,

Per pjes

Historiku i makinës

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Qer 17:20 ,

shitet ose nderrohet me makin me t madhe

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Pri 12:48 ,

shitet ose ndrrohet

Historiku i makinës

26 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 10:06 ,

Autobuz Man - Lion

Historiku i makinës

47 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 21:21 ,

Mg 1952 Benzine2.0

Historiku i makinës

22 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 07:56 ,

Mercedez 202

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 12:41 ,

Giant

Historiku i makinës

400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 18:12 ,

Autobuz man temsa 30+1

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 18:55 ,

Shitet MG-ZR

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Jan 18:35 ,

MG ZR

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Jan 08:28 ,

shitet e class 1999 motorr 250 i thjeshte

Historiku i makinës

300 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 18:44 ,

Golf 4

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 22:05 ,

MG ZT ROVER

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 20:37 ,

MG MGA benzin+gaz -07

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Tet 21:43 ,

Autobus man

Historiku i makinës

1 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 19:07 ,

Mg mgf

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 21:54 ,

Okazion - Gaz 63 viti 1960

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 19:58 ,

Kamion-trailer

Historiku i makinës

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
14 Korr 22:04 ,

mg

Historiku i makinës

500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 18:47 ,

MG

Historiku i makinës

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 13:36 ,

2000 kompresor benzin gaz.

Historiku i makinës

300 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 13:26 ,

2000 kompresor benzin gaz

Historiku i makinës

300 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 04:47 ,

MG rover sport

Historiku i makinës

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 22:43 ,

MG rover

Historiku i makinës

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 17:09 ,

Okazion

Historiku i makinës

9 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Shk 16:35 ,

zetor

Historiku i makinës

13 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Shk 23:10 ,

MG zt

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 08:22 ,

MG ZT

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 19:05 ,

MG ZT

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 21:17 ,

MG dizel

Historiku i makinës

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 19:39 ,

Shitet makina per arsye emigrimi

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 17:51 ,

man temtha

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 21:19 ,

MAN

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | MG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione