Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz ne shitje - Gjeni modelin tuaj te preferuar ne MerrJep

A-Class , 192
B-Class , 122
C-Class , 702
CL-Class , 4
CLA-Class , 8
CLC-Class , 4
CLK-Class , 25
CLS-Class , 48
E-Class , 466
G-Class , 6
GL-Class , 17
GLA-Class , 5
GLC-Class , 7
GLE-Class , 21
GLK-Class , 76
GLS-Class , 2
ML-Class , 160
R-Class , 6
S-Class , 121
SL-Class , 6
SLK-Class , 1
V-Class , 11
190 , 7
200 , 22
220 , 76
230 , 1
240 , 7
250 , 64
270 , 22
280 , 5
290 , 1
300 , 6
320 , 13
350 , 12
380 , 1
400 , 1
420 , 2
560 , 1
Vaneo , 1
Vario , 1
Viano , 16

Jeni në kërkim të një Mercedes-Benz të cilin e keni ëndërruar gjithmonë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të modeleve të Mercedes-Benz në shitje në Tiranë, ju mund të gjeni atë që i përshtatet stilin tuaj dhe preferencave të vozitjes. Në koleksionin tonë, ofrojmë modele të ndryshme si CLK, Vito 4x4, S-Class, G-Class dhe shumë të tjera.


Sot 15:22
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercees E350CDI AMG Line Distronic+ Full

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:36
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet okazion

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:35
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet okazion

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:22
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercedes C200 CDI Automatike PERFEKT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:38 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:38 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:37 Dyqani Makina , Tiranë

2013 MERCEDES BENZ ML 350 NAFTE

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:38 Dyqani Makina , Tiranë

2020 Mercedes-Benz GT 43 ///AMG

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 16:28 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 220 AMG Line

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 16:06 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz 350 Bluetec Diesel

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:06 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI SW

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Dyqani Makina , Fier

M.Benz E 250 CDI 4 Matic

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Dyqani Makina , Durrës

2012 Mercedes Benz C300 ��AMG PACKAGE�� 80k Milje ✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:01 Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:55 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS AVANGART AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS ELEGANCE A7UTOMAT 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ E 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:52 Dyqani Makina , Tiranë

2018 E CLASS 200d

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:52 Dyqani Makina , Tiranë

2016 MERCEDES BENZ CLS 350d

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 15:52 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz GLE 350d

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:49 Dyqani Makina , Tiranë

2011 MERCEDES BENZ S 350 BENZINE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:48 Dyqani Makina , Tiranë

2015 Mercedes Benz S550 Coupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 15:45 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.GLK.2.2.NAFT.2011.PERFEKT.

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.BENC.2013.NAFT.PERFEKT.

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Dyqani Makina , Tiranë

B clas 180 cdi automatic

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Dyqani Makina , Tiranë

A clas 180 cdi automat vit 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:36 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes C200 ����

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes S63 AMG ����

65 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:35 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz V250 ����

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes C220 ����

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes GLK 320 ����

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercees E350CDI AMG Line Distronic+ Full

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:22
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercedes C200 CDI Automatike PERFEKT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Dyqani Makina , Durrës

C 220 nafte full option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 Dyqani Makina , Tiranë

mercedes benz

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:06 Dyqani Makina , Tiranë

mercedes benz

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Vito

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz C Class

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:50 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ E class EVO �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz GLC 4matic

40 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:47 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - C KLASE 220 CDI - AVANGARD AUTOMAT 2010 - TIP I RI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:47 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE EVO 280 BENZIN + GAZ PRINS - AUTOMAT - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:46 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR ELEGANCE MANUAL VITI 2005 SUPER

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:44 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Vito

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Dyqani Makina , Vlorë

GLC 220 4Matic �� AUTO PENTA ��

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz S 600 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:34 Dyqani Makina , Vlorë

Benz Sprinter 313 �� AUTO PENTA ��

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:33 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ E320 EVO AUTO PENTA

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes benz E220

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Zgjidhni Luksin dhe Performancën - Shitet benz në Tiranë


Ju jeni në kërkim të një automjeti të cilin e kombinon elegancën me performancën e jashtëzakonshme? Mercedes Benz është zgjedhja e duhur për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë të modeleve Mercedes Benz në shitje Tiranë dhe qytete të tjera në Shqipëri. Në koleksionin tonë gjeni modele të ndryshme si mercedes benz ml 2010, mercedes c class 2006, benz e class dhe shumë të tjerë.


Një opsion i veçantë është Mercedes benz s 350 merrjep një kombinim perfekt midis elegancës dhe teknologjisë së fundit. Nëse kërkoni një makinë më kompakte, Mercedes Benz c class 2012 ne shitje është zgjedhja e duhur. Nëse jeni më shumë tërhequr nga SUV-të, ofrojmë modele si Mercedes Benz ML 2010 dhe g class ne shitje, të gatshme për aventurën dhe kushtet më të vështira në rrugë.


Shitt C Class - Gjeni ne merr jep mercedes Vlore dhe ne qytete te tjera


Në faqen tonë gjithashtu gjeni modele të tjera si Mercedes Benz 240 ne shitje, CLK benzinë gaz ne shitje, benz vito 4x4 ne shitje, dhe shumë të tjera. Nëse jeni të interesuar per shes blej makina mercedes benz,ne ju ofrojme MerrJep.al si zgjidhje.


Të gjitha automjetet tona janë të kontrolluara me kujdes dhe ofrohen në kushtet më të mira të mundshme. Nëse jeni të prirur ndaj elegancës klasike, mund të shikoni opsionet si mercedes 190 ne shitje ose mercedes c class 2006. Nëse keni nevojë për fuqi shtesë dhe komoditet, modeli Benc 220 ne shitje është një zgjedhje e shkëlqyeshme.


Mercedes Benz është sinonim i luksit dhe inovacionit në botën e makinave, dhe ne ju ofrojmë mundësinë të keni një përvojë të tillë. Për të mësuar më shumë rreth modeleve dhe opsioneve në shitje, vizitoni faqen tone, gjeni makina ne shitje mercedes benz c class dhe bëhuni pjesë e familjes së pronarëve të Mercedes Benz. Së bashku do të gjejmë makinen e ëndrrave tuaja!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione