Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz ne shitje - Gjeni modelin tuaj te preferuar ne MerrJep

A-Class , 10488
B-Class , 4732
C-Class , 38363
CE-Class , 50
CL-Class , 250
CLA-Class , 280
CLC-Class , 96
CLK-Class , 1533
CLS-Class , 2185
E-Class , 29449
G-Class , 310
GL-Class , 524
GLA-Class , 91
GLC-Class , 107
GLE-Class , 445
GLK-Class , 970
GLS-Class , 28
ML-Class , 7378
R-Class , 502
S-Class , 4602
SL-Class , 163
SLK-Class , 202
V-Class , 533
190 , 1516
200 , 8110
220 , 19015
230 , 594
240 , 1025
250 , 4342
260 , 54
270 , 5047
280 , 1512
290 , 356
300 , 1276
320 , 3049
350 , 1258
380 , 51
400 , 176
416 , 279
420 , 54
450 , 28
500 , 98
560 , 32
600 , 52
AMG GT , 17
AMG GT S , 8
MB 100 , 10
SLR , 7
SLS AMG , 2
Vaneo , 287
Vario , 257
Viano , 432
Model tjetër , 3352

Jeni në kërkim të një Mercedes-Benz të cilin e keni ëndërruar gjithmonë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të modeleve të Mercedes-Benz në shitje në Tiranë, ju mund të gjeni atë që i përshtatet stilin tuaj dhe preferencave të vozitjes. Në koleksionin tonë, ofrojmë modele të ndryshme si CLK, Vito 4x4, S-Class, G-Class dhe shumë të tjera.


24 Sht 13:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Benz R 320 e ardhur nga Zvicra

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 13:54
Linku:
Makina , Tiranë

B Class 200 CDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33
Linku:
Makina , Tiranë

ML320 4MATIC

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 20:24
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C220 BlueEFFICIENCY IMPORTUAR NGA ZVICRA

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:06 Makina , Pogradec

Mercedez Benz B200 Cdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:06 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 Benzine /Nderrohet

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:04 Makina , Shkodër

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:03 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250 Bluetec !!!

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benc E 350 2015❌

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

�� MERCEDES-BENZ E CLASS 250 AMG LINE ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:00 Makina , Durrës

❌ C 220 CDI - 2007 - KAMBIO MANUALE - EURO4 ❌

5 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

E-class 2020 200d

33 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:58 Makina , Tiranë

❌❌Cls350 4Matic 2012 FullFull okazionnnnnnnnnnnnnn❌❌❌

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

Shitet S class naftë OKAZION!!

7 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:55 Makina , Fier

Shitet Biznes Okazion ✅

2 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:55 Makina , Durrës

Okazion ! Gle 350d 4matic Amg

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:54 Makina , Fier

Shitet c300 4matic

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Vito

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz C Class

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:50 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ E class EVO �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

C class��

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:49 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz GLC 4matic

40 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:47 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - C KLASE 220 CDI - AVANGARD AUTOMAT 2010 - TIP I RI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:47 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE EVO 280 BENZIN + GAZ PRINS - AUTOMAT - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:46 Makina , Tiranë

❗️E320 EVO 2009 i sapoardhur nga UK ⚠️PER PJESE⚠️

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:46 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz Shitet

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:46 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR ELEGANCE MANUAL VITI 2005 SUPER

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:45 Makina , Shkodër

Mercedes

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:44
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET

5 500 EUR

Sot 13:44 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Vito

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 Makina , Vlorë

❌️❌️❌️OKAZIOOOOONNN❌️❌️❌️

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:40 Makina , Tiranë

Mercedes B200 Turbo

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Makina , Tiranë

����ML 350 Bluetec 2010 Diesel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Makina , Tiranë

2011 MERCEDES C 300 4MATIC

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:40 Makina , Tiranë

Mercedes E350 4matic 2010 !!!

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Dyqani Makina , Vlorë

GLC 220 4Matic �� AUTO PENTA ��

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz S 600 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Makina , Lushnjë

E Class 350 Look AMG 4Matic Blueficenc Full option

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

ML 350 Bluetech

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:36 Makina , Tiranë

Shitet fugoni sprinter

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 Dyqani Makina , Vlorë

Benz Sprinter 313 �� AUTO PENTA ��

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:33 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ E320 EVO AUTO PENTA

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Makina , Durrës

Shitet nderrohet Cls full look amg

19 000 EUR

Sot 13:31 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes benz E220

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - C 300 - 4 Matic

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - C300 - 4 Matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:27 Makina , Kukës

E clas 220 Automat i 2004

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:27 Makina , Elbasan

❗️SUPER OKAZION 13.500€ E CLASS 5.5❗️LETRA TE SAPO PAGUARA

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:27 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Zgjidhni Luksin dhe Performancën - Shitet benz në Tiranë


Ju jeni në kërkim të një automjeti të cilin e kombinon elegancën me performancën e jashtëzakonshme? Mercedes Benz është zgjedhja e duhur për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë të modeleve Mercedes Benz në shitje Tiranë dhe qytete të tjera në Shqipëri. Në koleksionin tonë gjeni modele të ndryshme si mercedes benz ml 2010, mercedes c class 2006, benz e class dhe shumë të tjerë.


Një opsion i veçantë është Mercedes benz s 350 merrjep një kombinim perfekt midis elegancës dhe teknologjisë së fundit. Nëse kërkoni një makinë më kompakte, Mercedes Benz c class 2012 ne shitje është zgjedhja e duhur. Nëse jeni më shumë tërhequr nga SUV-të, ofrojmë modele si Mercedes Benz ML 2010 dhe g class ne shitje, të gatshme për aventurën dhe kushtet më të vështira në rrugë.


Shitt C Class - Gjeni ne merr jep mercedes Vlore dhe ne qytete te tjera


Në faqen tonë gjithashtu gjeni modele të tjera si Mercedes Benz 240 ne shitje, CLK benzinë gaz ne shitje, benz vito 4x4 ne shitje, dhe shumë të tjera. Nëse jeni të interesuar per shes blej makina mercedes benz,ne ju ofrojme MerrJep.al si zgjidhje.


Të gjitha automjetet tona janë të kontrolluara me kujdes dhe ofrohen në kushtet më të mira të mundshme. Nëse jeni të prirur ndaj elegancës klasike, mund të shikoni opsionet si mercedes 190 ne shitje ose mercedes c class 2006. Nëse keni nevojë për fuqi shtesë dhe komoditet, modeli Benc 220 ne shitje është një zgjedhje e shkëlqyeshme.


Mercedes Benz është sinonim i luksit dhe inovacionit në botën e makinave, dhe ne ju ofrojmë mundësinë të keni një përvojë të tillë. Për të mësuar më shumë rreth modeleve dhe opsioneve në shitje, vizitoni faqen tone, gjeni makina ne shitje mercedes benz c class dhe bëhuni pjesë e familjes së pronarëve të Mercedes Benz. Së bashku do të gjejmë makinen e ëndrrave tuaja!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione