Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz ne shitje - Gjeni modelin tuaj te preferuar ne MerrJep

A-Class , 10483
B-Class , 4723
C-Class , 38363
CE-Class , 50
CL-Class , 248
CLA-Class , 282
CLC-Class , 96
CLK-Class , 1539
CLS-Class , 2182
E-Class , 29397
G-Class , 310
GL-Class , 523
GLA-Class , 90
GLC-Class , 108
GLE-Class , 439
GLK-Class , 963
GLS-Class , 28
ML-Class , 7376
R-Class , 501
S-Class , 4593
SL-Class , 158
SLK-Class , 201
V-Class , 531
190 , 1514
200 , 8090
220 , 18961
230 , 594
240 , 1028
250 , 4335
260 , 54
270 , 5042
280 , 1511
290 , 356
300 , 1265
320 , 3045
350 , 1253
380 , 51
400 , 176
416 , 279
420 , 53
450 , 28
500 , 98
560 , 32
600 , 52
AMG GT , 17
AMG GT S , 8
MB 100 , 10
SLR , 7
SLS AMG , 2
Vaneo , 290
Vario , 257
Viano , 428
Model tjetër , 3335

Jeni në kërkim të një Mercedes-Benz të cilin e keni ëndërruar gjithmonë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të modeleve të Mercedes-Benz në shitje në Tiranë, ju mund të gjeni atë që i përshtatet stilin tuaj dhe preferencave të vozitjes. Në koleksionin tonë, ofrojmë modele të ndryshme si CLK, Vito 4x4, S-Class, G-Class dhe shumë të tjera.


Sot 20:24
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C220 BlueEFFICIENCY IMPORTUAR NGA ZVICRA

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 14:52
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedenz Benz W203

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C350 4MATIC IMPORTUAR NGA ZVICRA

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C300 Sport AMG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 22:54
Linku:
Makina , Tiranë

GLK 250 Mercedes

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 21:06 Makina , Tiranë

GLA 45 AMG

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 21:06 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C300 BENZIN 4MATIC LOOK AMG 2011 ����

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:05 Makina , Tiranë

Mercedes 2012 naft 220 okazion 12800 Euro skaaa diskutim

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:05 Makina , Tiranë

Mercedes 2010 naft 280 Me targa shiptare 12800 euro

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:05 Makina , Durrës

Mercedes Benz S 500 lungo look amg fabrike 2020

46 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:04 Makina , Tiranë

Shes

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:04 Makina , Fier

GLK Full Opsion...220 Nafte 4 Matic, Panorama...

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:04 Makina , Tiranë

Mercedes 2013 naft 2.0 okazion 11500 euro sot

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:03 Makina , Tiranë

Shitet Benz ML 320

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 21:03 Makina , Lezhë

Shitet E class 320 EVO///

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 Makina , Tiranë

Mercedes 2006 benxin gaz 2.4 okazion 4600 euro ska diskutim

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:02 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLC 250.

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:00 Makina , Durrës

Mercedez benz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350d

48 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK 220.

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:00 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C220 CDI AVANTGARDE 2012 AUTOMAT ����

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:59 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2014 FULL OPSION

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:58 Makina , Tiranë

Mercedes benz 350

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ R350 naft MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C220 naft LUK AMG MUNDESI NDERRIMI

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Makina , Durrës

Blej makina

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 20:58 Makina , Durrës

BLEJ FUGONA ,KAMIONÇINA , VETURA TE VOGLA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 20:57 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C320 naft LUK AMG MUNDESI NDERRIMI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 Makina , Fier

ML 320 NAFT 2009 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ E-Class w212 350 CDI

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 Makina , Tiranë

E 270 NAFT 2003 SUPER GJENDJE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ ML350 BLUETEC VITI 2012

16 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Super-GLK 220 CDI-159 Klm Gjermania 2010����

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:52 Makina , Lushnjë

B Klass 180 CDI

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:51 Makina , Tiranë

Mercedes benz glc 220 4 matic AMG Packet

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:51 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:50 Makina , Durrës

SHITET A KLASS 170 NAFTE AUTOMATIK VITI 2004

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:50 Makina , Korçë

C180 kompresor Avandgarde Automat 2009 Zvicra

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:49 Makina , Durrës

BENZ A180 AUTOMATIK NAFTE 2009 AVANGARD

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:49 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz cla super gjendje 18000€ i diskutueshem

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 20:47 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:47 Makina , Fier

E 550 BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:46 Makina , Tiranë

SHES

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:46 Makina , Durrës

S 550 BENZIN 2012 FULL OPSION

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:46 Makina , Tiranë

S 550 BENZIN+GAZ LUNGO 2009 SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 Makina , Tiranë

shitet benz 2.2 naft manual

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 Makina , Elbasan

PER PJESE E CLASS 250 NAFT 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:44 Makina , Pogradec

Shitet /nderrohet vetem me makin automat

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:44 Makina , Tiranë

GLE 350 4matic 2017 SUPER FULL OPSION

30 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:44 Makina , Elbasan

CLS 320 PER PJESE TARGA ANGLEZE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online

Zgjidhni Luksin dhe Performancën - Shitet benz në Tiranë


Ju jeni në kërkim të një automjeti të cilin e kombinon elegancën me performancën e jashtëzakonshme? Mercedes Benz është zgjedhja e duhur për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë të modeleve Mercedes Benz në shitje Tiranë dhe qytete të tjera në Shqipëri. Në koleksionin tonë gjeni modele të ndryshme si mercedes benz ml 2010, mercedes c class 2006, benz e class dhe shumë të tjerë.


Një opsion i veçantë është Mercedes benz s 350 merrjep një kombinim perfekt midis elegancës dhe teknologjisë së fundit. Nëse kërkoni një makinë më kompakte, Mercedes Benz c class 2012 ne shitje është zgjedhja e duhur. Nëse jeni më shumë tërhequr nga SUV-të, ofrojmë modele si Mercedes Benz ML 2010 dhe g class ne shitje, të gatshme për aventurën dhe kushtet më të vështira në rrugë.


Shitt C Class - Gjeni ne merr jep mercedes Vlore dhe ne qytete te tjera


Në faqen tonë gjithashtu gjeni modele të tjera si Mercedes Benz 240 ne shitje, CLK benzinë gaz ne shitje, benz vito 4x4 ne shitje, dhe shumë të tjera. Nëse jeni të interesuar per shes blej makina mercedes benz,ne ju ofrojme MerrJep.al si zgjidhje.


Të gjitha automjetet tona janë të kontrolluara me kujdes dhe ofrohen në kushtet më të mira të mundshme. Nëse jeni të prirur ndaj elegancës klasike, mund të shikoni opsionet si mercedes 190 ne shitje ose mercedes c class 2006. Nëse keni nevojë për fuqi shtesë dhe komoditet, modeli Benc 220 ne shitje është një zgjedhje e shkëlqyeshme.


Mercedes Benz është sinonim i luksit dhe inovacionit në botën e makinave, dhe ne ju ofrojmë mundësinë të keni një përvojë të tillë. Për të mësuar më shumë rreth modeleve dhe opsioneve në shitje, vizitoni faqen tone, gjeni makina ne shitje mercedes benz c class dhe bëhuni pjesë e familjes së pronarëve të Mercedes Benz. Së bashku do të gjejmë makinen e ëndrrave tuaja!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione