Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz ne shitje - Gjeni modelin tuaj te preferuar ne MerrJep

A-Class , 10482
B-Class , 4721
C-Class , 38332
CE-Class , 50
CL-Class , 248
CLA-Class , 283
CLC-Class , 96
CLK-Class , 1537
CLS-Class , 2186
E-Class , 29396
G-Class , 310
GL-Class , 521
GLA-Class , 90
GLC-Class , 109
GLE-Class , 443
GLK-Class , 969
GLS-Class , 28
ML-Class , 7385
R-Class , 501
S-Class , 4595
SL-Class , 158
SLK-Class , 201
V-Class , 532
190 , 1515
200 , 8091
220 , 18966
230 , 594
240 , 1028
250 , 4336
260 , 54
270 , 5044
280 , 1510
290 , 356
300 , 1269
320 , 3048
350 , 1253
380 , 51
400 , 176
416 , 280
420 , 53
450 , 28
500 , 98
560 , 32
600 , 52
AMG GT , 17
AMG GT S , 8
MB 100 , 10
SLR , 7
SLS AMG , 2
Vaneo , 290
Vario , 257
Viano , 431
Model tjetër , 3336

Jeni në kërkim të një Mercedes-Benz të cilin e keni ëndërruar gjithmonë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të modeleve të Mercedes-Benz në shitje në Tiranë, ju mund të gjeni atë që i përshtatet stilin tuaj dhe preferencave të vozitjes. Në koleksionin tonë, ofrojmë modele të ndryshme si CLK, Vito 4x4, S-Class, G-Class dhe shumë të tjera.


20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:54
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES -BENZ E 350 4MATIC AMG LINE

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 14:52
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedenz Benz W203

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:33
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz GLE350D 4MATIC

32 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 09:08
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet


Dje 23:54 Makina , Tiranë

����ML 350 Bluetec 2010 Diesel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 Makina , Durrës

Shitet E Klas Benzin - Gaz

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:32 Makina , Fier

Benz GLE 63s AMG 4matic FULL ��������������������

53 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

Sprinter Frigoriferik

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

okazion

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 Makina , Fier

���� Mercedes Evo E320 Cdi Sport Packet

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:26 Makina , Fier

���� Mercedes E350 CDI 2010 Super Gjendje

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:25 Makina , Tiranë

E class full 350d AMG ����

34 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E 220 CDI BLUETEC AVANTGARDE DESIGNO KAMERA-14

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:22 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 280 CDI

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 Makina , Tiranë

mercedes-benz s350 l amg

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:17 Makina , Tiranë

⛔️E class 350

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:16 Makina , Shkodër

����MERCEDES BENZ C220 CDI VITI 2007 AUTOMAT PANORMA

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Makina , Pogradec

E Class 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:05 Makina , Pogradec

CLK 220 CDI VITI 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:02 Makina , Fier

SHITET BENZ E-CLASS

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

��Okazion C class 220 Avantgarde ��

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ E-CLASS

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 Makina , Shkodër

C 220 CDI AVANGARDE SPORT AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

C 200 CDI ✅ AMG ✅Automat ✅2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

C class viti 2006 220 automat advangard nga gjermania

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:56 Makina , Tepelenë

ML 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

Shitet menedez benz c class 220 nafte

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:51 Makina , Durrës

SHITET CLS 350 D 2018 SUPER GJENDJE����

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E220

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:45 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:44 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S550 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Eclass 200

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:41 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 Makina , Durrës

Okazion C250

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC-11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

C class

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

❌❌Okazion CLS 350 4Matic ❌❌❌

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina , Fier

C clas 220

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Benz c300 Amg gaz-benzine

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:31 Makina , Shkodër

Mercedes benz

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:26 Makina , Durrës

Mercedes C 203 viti 2007����130000 kilometra

60 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:26 Makina , Elbasan

C300 benzin gaz 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:26 Makina , Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

C Klas����1.8 Kompresor Avantgarde,Automat����

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS BENZIN/GAS 1.5 MANUALE VITI 2006 ME DO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:22 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet benz Gla

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C280 Benzin Gaz Avangarde

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 Makina , Shkodër

Shitet Cls-350 Full Look AMG

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

C class 230 benzin-gaz

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Zgjidhni Luksin dhe Performancën - Shitet benz në Tiranë


Ju jeni në kërkim të një automjeti të cilin e kombinon elegancën me performancën e jashtëzakonshme? Mercedes Benz është zgjedhja e duhur për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë të modeleve Mercedes Benz në shitje Tiranë dhe qytete të tjera në Shqipëri. Në koleksionin tonë gjeni modele të ndryshme si mercedes benz ml 2010, mercedes c class 2006, benz e class dhe shumë të tjerë.


Një opsion i veçantë është Mercedes benz s 350 merrjep një kombinim perfekt midis elegancës dhe teknologjisë së fundit. Nëse kërkoni një makinë më kompakte, Mercedes Benz c class 2012 ne shitje është zgjedhja e duhur. Nëse jeni më shumë tërhequr nga SUV-të, ofrojmë modele si Mercedes Benz ML 2010 dhe g class ne shitje, të gatshme për aventurën dhe kushtet më të vështira në rrugë.


Shitt C Class - Gjeni ne merr jep mercedes Vlore dhe ne qytete te tjera


Në faqen tonë gjithashtu gjeni modele të tjera si Mercedes Benz 240 ne shitje, CLK benzinë gaz ne shitje, benz vito 4x4 ne shitje, dhe shumë të tjera. Nëse jeni të interesuar per shes blej makina mercedes benz,ne ju ofrojme MerrJep.al si zgjidhje.


Të gjitha automjetet tona janë të kontrolluara me kujdes dhe ofrohen në kushtet më të mira të mundshme. Nëse jeni të prirur ndaj elegancës klasike, mund të shikoni opsionet si mercedes 190 ne shitje ose mercedes c class 2006. Nëse keni nevojë për fuqi shtesë dhe komoditet, modeli Benc 220 ne shitje është një zgjedhje e shkëlqyeshme.


Mercedes Benz është sinonim i luksit dhe inovacionit në botën e makinave, dhe ne ju ofrojmë mundësinë të keni një përvojë të tillë. Për të mësuar më shumë rreth modeleve dhe opsioneve në shitje, vizitoni faqen tone, gjeni makina ne shitje mercedes benz c class dhe bëhuni pjesë e familjes së pronarëve të Mercedes Benz. Së bashku do të gjejmë makinen e ëndrrave tuaja!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione