Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz ne shitje - Gjeni modelin tuaj te preferuar ne MerrJep

A-Class , 10483
B-Class , 4723
C-Class , 38363
CE-Class , 50
CL-Class , 248
CLA-Class , 282
CLC-Class , 96
CLK-Class , 1539
CLS-Class , 2182
E-Class , 29397
G-Class , 310
GL-Class , 523
GLA-Class , 90
GLC-Class , 108
GLE-Class , 439
GLK-Class , 963
GLS-Class , 28
ML-Class , 7376
R-Class , 501
S-Class , 4593
SL-Class , 158
SLK-Class , 201
V-Class , 531
190 , 1514
200 , 8090
220 , 18961
230 , 594
240 , 1028
250 , 4335
260 , 54
270 , 5042
280 , 1511
290 , 356
300 , 1265
320 , 3045
350 , 1253
380 , 51
400 , 176
416 , 279
420 , 53
450 , 28
500 , 98
560 , 32
600 , 52
AMG GT , 17
AMG GT S , 8
MB 100 , 10
SLR , 7
SLS AMG , 2
Vaneo , 290
Vario , 257
Viano , 428
Model tjetër , 3335

Jeni në kërkim të një Mercedes-Benz të cilin e keni ëndërruar gjithmonë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të modeleve të Mercedes-Benz në shitje në Tiranë, ju mund të gjeni atë që i përshtatet stilin tuaj dhe preferencave të vozitjes. Në koleksionin tonë, ofrojmë modele të ndryshme si CLK, Vito 4x4, S-Class, G-Class dhe shumë të tjera.


21 Sht 19:19
Linku:
Makina , Tiranë

ML320 4MATIC

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 21:42
Linku:
Makina , Durrës

SHITET MERCEDES-BENZ E220 NAFTE AVANGARD AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
20 Sht 07:58
Linku:
Makina , Shkodër

S350L AMG-line Fulloption

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
21 Sht 14:32
Linku:
Makina , Tiranë

GLE 350d Coupe

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 13:34
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benz c220

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online

Dje 22:45 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:44 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S550 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Eclass 200

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Dje 22:42 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:41 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 Makina , Durrës

Okazion C250

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC-11 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-4MATIC PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

C class

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:36 Makina , Tiranë

❌❌Okazion CLS 350 4Matic ❌❌❌

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina , Fier

C clas 220

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Benz c300 Amg gaz-benzine

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:31 Makina , Shkodër

Mercedes benz

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:26 Makina , Durrës

Mercedes C 203 viti 2007����130000 kilometra

60 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:26 Makina , Elbasan

C300 benzin gaz 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:26 Makina , Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

C Klas����1.8 Kompresor Avantgarde,Automat����

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:23 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS BENZIN/GAS 1.5 MANUALE VITI 2006 ME DO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 22:22 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet benz Gla

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:22 Dyqani Makina , Tiranë

ML 350 - AMG LINE - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C280 Benzin Gaz Avangarde

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 Makina , Shkodër

Shitet Cls-350 Full Look AMG

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

C class 230 benzin-gaz

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Mercedes b klas 200 Blueeficency

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Mercedes b klas Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 22:18 Makina , Librazhd

Mercedez benz

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:18 Makina , Elbasan

SHITET : A - Class 1.6 Naft. Viti 2008. Manual

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2014 FULL OPSION

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:14 Makina , Fier

E 270 NAFT 2003 FULL OPSION

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 22:14 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE- 09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:14 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE-GAZ -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina , Tiranë

Autom 220 taks sig + per 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Dje 22:09 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ A180 KAMBIO AUTOMAT VITI 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 Makina , Shkodër

❌❌ C300 4MATIC 2008 AMG line ❌❌

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:09 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ A160 KAMBIO AUTOMAT VITI 2013 ME 140000KM

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:09 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:07 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ W204

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 22:07 Makina , Tiranë

6800 Euro !!!Meredes Benz Avangrde *2010* C220 Cdi Full

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:05 Makina , Shkodër

Mercedes benz C250 4matic 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:05 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:02 Makina , Durrës

�� E shtun 5000€ ��Cclas 200 EVO 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 22:02 Makina , Vlorë

��Mercedes E350 Benzine “Behet 100% Me Gaz” Viti 2010 Full E

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 22:02 Makina , Berat

����Mercedes E220 Nafte Automatike Viti 2004

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:00 Makina , Sarandë

✅��Mercedes E250 Manuale Nafte Viti 1995 Full Extra

3 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:00 Makina , Berat

��Mercedes E250 2.5 Nafte Manuale Viti 1988 Letra Te Paguara

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 21:59 Makina , Durrës

Shitet A Class 150 benzine viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Zgjidhni Luksin dhe Performancën - Shitet benz në Tiranë


Ju jeni në kërkim të një automjeti të cilin e kombinon elegancën me performancën e jashtëzakonshme? Mercedes Benz është zgjedhja e duhur për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë të modeleve Mercedes Benz në shitje Tiranë dhe qytete të tjera në Shqipëri. Në koleksionin tonë gjeni modele të ndryshme si mercedes benz ml 2010, mercedes c class 2006, benz e class dhe shumë të tjerë.


Një opsion i veçantë është Mercedes benz s 350 merrjep një kombinim perfekt midis elegancës dhe teknologjisë së fundit. Nëse kërkoni një makinë më kompakte, Mercedes Benz c class 2012 ne shitje është zgjedhja e duhur. Nëse jeni më shumë tërhequr nga SUV-të, ofrojmë modele si Mercedes Benz ML 2010 dhe g class ne shitje, të gatshme për aventurën dhe kushtet më të vështira në rrugë.


Shitt C Class - Gjeni ne merr jep mercedes Vlore dhe ne qytete te tjera


Në faqen tonë gjithashtu gjeni modele të tjera si Mercedes Benz 240 ne shitje, CLK benzinë gaz ne shitje, benz vito 4x4 ne shitje, dhe shumë të tjera. Nëse jeni të interesuar per shes blej makina mercedes benz,ne ju ofrojme MerrJep.al si zgjidhje.


Të gjitha automjetet tona janë të kontrolluara me kujdes dhe ofrohen në kushtet më të mira të mundshme. Nëse jeni të prirur ndaj elegancës klasike, mund të shikoni opsionet si mercedes 190 ne shitje ose mercedes c class 2006. Nëse keni nevojë për fuqi shtesë dhe komoditet, modeli Benc 220 ne shitje është një zgjedhje e shkëlqyeshme.


Mercedes Benz është sinonim i luksit dhe inovacionit në botën e makinave, dhe ne ju ofrojmë mundësinë të keni një përvojë të tillë. Për të mësuar më shumë rreth modeleve dhe opsioneve në shitje, vizitoni faqen tone, gjeni makina ne shitje mercedes benz c class dhe bëhuni pjesë e familjes së pronarëve të Mercedes Benz. Së bashku do të gjejmë makinen e ëndrrave tuaja!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione