Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz ne shitje - Gjeni modelin tuaj te preferuar ne MerrJep

A-Class , 10488
B-Class , 4732
C-Class , 38363
CE-Class , 50
CL-Class , 250
CLA-Class , 280
CLC-Class , 96
CLK-Class , 1533
CLS-Class , 2185
E-Class , 29449
G-Class , 310
GL-Class , 524
GLA-Class , 91
GLC-Class , 107
GLE-Class , 445
GLK-Class , 970
GLS-Class , 28
ML-Class , 7378
R-Class , 502
S-Class , 4602
SL-Class , 163
SLK-Class , 202
V-Class , 533
190 , 1516
200 , 8110
220 , 19015
230 , 594
240 , 1025
250 , 4342
260 , 54
270 , 5047
280 , 1512
290 , 356
300 , 1276
320 , 3049
350 , 1258
380 , 51
400 , 176
416 , 279
420 , 54
450 , 28
500 , 98
560 , 32
600 , 52
AMG GT , 17
AMG GT S , 8
MB 100 , 10
SLR , 7
SLS AMG , 2
Vaneo , 287
Vario , 257
Viano , 432
Model tjetër , 3352

Jeni në kërkim të një Mercedes-Benz të cilin e keni ëndërruar gjithmonë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të modeleve të Mercedes-Benz në shitje në Tiranë, ju mund të gjeni atë që i përshtatet stilin tuaj dhe preferencave të vozitjes. Në koleksionin tonë, ofrojmë modele të ndryshme si CLK, Vito 4x4, S-Class, G-Class dhe shumë të tjera.


25 Sht 20:04
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C350 4MATIC IMPORTUAR NGA ZVICRA

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Mercedes C200 CDI Automatike PERFEKT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33
Linku:
Makina , Tiranë

ML320 4MATIC

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz C300 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 13:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Benz R 320 e ardhur nga Zvicra

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 11:50 Makina , Elbasan

b klass 2007 1.7 benzine

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:48 Makina , Tiranë

Mercedes benz E 350

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Makina , Sarandë

Mercedes E63 AMG shitet / ndrrohet

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

e250 naft manual 97

1 550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

c250 naft manual 95 okazion

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

C220 naft cdi 2006 automat me dogane

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Makina , Elbasan

SHITET BENZ C-CLASS

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ C-CLASS

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ C220 OKAZION

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 Makina , Elbasan

SHITET BENZ E-CLASS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ E-CLASS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

E350 b/g 2011

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:44 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E220 OKAZION

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Makina , Tiranë

E350 nafte 2016 ocasione

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ GLK 220 OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:42 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E220 OKAZION

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 Makina , Elbasan

SHITET BENZ E-CLASS

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ E-CLASS

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 Makina , Elbasan

SHITET BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:42 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:40 Makina , Elbasan

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:39 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ C220 OKAZION

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 Makina , Elbasan

SHITET BENZ C220

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ C220

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 Makina , Fier

E class 350 Bluetec Amg Line

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Fier

Mercedes - Benz A klas 180 diesel 2011 Automatike

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Elbasan

Okazion w204 -09

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Makina , Elbasan

❌OKAZION W204❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ C220 OKAZION

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Elbasan

SHITET BENZ C-CLASS

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ C-CLASS

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Mercedes 2012 naft 220 okazion 12500 Euro skaaa diskutim

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Mercedes 2010 naft 280 Me targa shiptare 12800 euro

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:36 Makina , Durrës

R clas 2009 automat

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:35 Makina , Tiranë

Ml Full Design

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:34 Makina , Tiranë

Mercedes 2001 naft 220 okazion 3500 euro okazion

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:33 Makina , Tiranë

Okazion benz a klass

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:32 Makina , Pogradec

E Class 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:32 Makina , Tiranë

Mercedes 2007 naft 1.8 Automat 3900 ska diskutim

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:32 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220 CDI

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:32 Makina , Pogradec

CLK 220 CDI VITI 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:31 Makina , Tiranë

‼️‼️MERCEDES A CLASS ‼️‼️OKAZION‼️‼️

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Makina , Durrës

⛔️5000€ Sot⛔️Cclas 200 EVO 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:29 Makina , Vlorë

C 300

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:28 Makina , Shkodër

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina , Berat

Shitet W210 220 CDI

240 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:25 Makina , Berat

Mercedes Benz C Class

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Makina , Berat

Shitet W210 2.7 CDI Avantgarde 6 marsha

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Zgjidhni Luksin dhe Performancën - Shitet benz në Tiranë


Ju jeni në kërkim të një automjeti të cilin e kombinon elegancën me performancën e jashtëzakonshme? Mercedes Benz është zgjedhja e duhur për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë të modeleve Mercedes Benz në shitje Tiranë dhe qytete të tjera në Shqipëri. Në koleksionin tonë gjeni modele të ndryshme si mercedes benz ml 2010, mercedes c class 2006, benz e class dhe shumë të tjerë.


Një opsion i veçantë është Mercedes benz s 350 merrjep një kombinim perfekt midis elegancës dhe teknologjisë së fundit. Nëse kërkoni një makinë më kompakte, Mercedes Benz c class 2012 ne shitje është zgjedhja e duhur. Nëse jeni më shumë tërhequr nga SUV-të, ofrojmë modele si Mercedes Benz ML 2010 dhe g class ne shitje, të gatshme për aventurën dhe kushtet më të vështira në rrugë.


Shitt C Class - Gjeni ne merr jep mercedes Vlore dhe ne qytete te tjera


Në faqen tonë gjithashtu gjeni modele të tjera si Mercedes Benz 240 ne shitje, CLK benzinë gaz ne shitje, benz vito 4x4 ne shitje, dhe shumë të tjera. Nëse jeni të interesuar per shes blej makina mercedes benz,ne ju ofrojme MerrJep.al si zgjidhje.


Të gjitha automjetet tona janë të kontrolluara me kujdes dhe ofrohen në kushtet më të mira të mundshme. Nëse jeni të prirur ndaj elegancës klasike, mund të shikoni opsionet si mercedes 190 ne shitje ose mercedes c class 2006. Nëse keni nevojë për fuqi shtesë dhe komoditet, modeli Benc 220 ne shitje është një zgjedhje e shkëlqyeshme.


Mercedes Benz është sinonim i luksit dhe inovacionit në botën e makinave, dhe ne ju ofrojmë mundësinë të keni një përvojë të tillë. Për të mësuar më shumë rreth modeleve dhe opsioneve në shitje, vizitoni faqen tone, gjeni makina ne shitje mercedes benz c class dhe bëhuni pjesë e familjes së pronarëve të Mercedes Benz. Së bashku do të gjejmë makinen e ëndrrave tuaja!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione