Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Viano Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz Viano | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:28 Makina , Tiranë

Makina 7&8&9 vende me qera Vito Viano nafte furgona

59 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 14:14 Makina , Tiranë

Okazion Benz Vito -termus+ nderim

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:05 Makina , Tiranë

shitet ndrrohet 2010 Mercedes Vito 2.2 cdi

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 12:51 Makina , Tiranë

Benz Vito Termus- mundesi nderimi

7 500 EUR

12 Maj 11:38 Makina , Tiranë

shitet mercedez benz vianno 3.0 nafte automatike 2006

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 11:02 Makina , Tiranë

Okazion Benz vito mundesi nderimi

7 700 EUR

25 Pri 22:40 Makina , Tiranë

pedane Hidraulike

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 16:29 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz Vito 8+1 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 01:11 Makina , Tiranë

Vito viano 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 22:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Vito 2.2 Automat

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 11:12 Makina , Tiranë

Shitet Mersedenz benz vito 2015 Nafte 8+1 Vende

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 13:22 Makina , Tiranë

vian ose vito me qera

100 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Viano

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 12:18 Makina , Tiranë

Viano 7+1 2005

8 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 16:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Viano

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 17:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Vito 2.2 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 20:36 Makina , Tiranë

Furgon viano

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 07:55 Makina , Tiranë

Vito

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 10:32 Makina , Tiranë

benc vito blue efficency 2.2 113 cdi 201000 kilometra orgjin

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 20:34 Makina , Tiranë

Spriner 416

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 02:22 Makina , Tiranë

shitet mercedez vianno 3.0 nafte automatik 2006

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 20:33 Makina , Tiranë

Okazion

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Dhj 10:25 Makina , Tiranë

Vito/Viano Vip Transport Shitet/Nderrohet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 16:07 Makina , Tiranë

Mercedes benz viano 6+1

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 11:02 Makina , Tiranë

Shitet Vito Vito 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Dhj 21:31 Makina , Tiranë

Shitet

15 000 EUR

17 Nën 20:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Viano Extra Long 7+1

12 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Nën 07:21 Makina , Tiranë

Shitet benz viano 2005 Automat

8 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 21:06 Makina , Tiranë

Jepet me qera Viano 320 Nafte Automat Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 08:17 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Vito 110

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Tet 13:35 Makina , Tiranë

Sprinter 315

16 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 20:40 Makina , Tiranë

Viano shitet ose nderrohet

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Gjendje: I ri
12 Tet 17:26 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz Vito 116

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 13:28 Makina , Tiranë

Shitet sprinter

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 11:05 Makina , Tiranë

Shitur Mercedes-Benz Viano 3.0 Cdi V6 Automatike ,Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 11:48 Makina , Tiranë

Viano 2005 shitet ose nderrohet

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 15:12 Makina , Tiranë

Shitet sprinter 2.2 cdi viti 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 21:59 Makina , Tiranë

Shitet nderohet vito

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 23:25 Makina , Tiranë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Qer 22:17 Makina , Tiranë

Viano

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 22:46 Makina , Tiranë

Okazion

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 19:03 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 10:27 Makina , Tiranë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 10:14 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES - VIANO 4X4

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 07:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Vito 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:01 Makina , Tiranë

Shitet Benz Viano 6 +1 (3000 nafte)

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 08:22 Makina , Tiranë

Vito 115

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 17:54 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ VITO VIANO 220 (10+1 VENDE)

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 15:38 Makina , Tiranë

Vito Viano 220 Viti 2005 Vende 11

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 16:33 Makina , Tiranë

Mercedez Benz Vito 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz Viano | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione