Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Vario Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz Vario | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:26 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet Vario 814 matorr atego viti 2001 manua

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:01 Makina , Durrës

Mercedez Vito 9 Posti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:11 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:10 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet karrotreci

7 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 12:58 Makina , Vlorë

AUTO_XHONI22

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 10:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Sprinter Frigorifer

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 11:37 Makina , Vlorë

Fugon 609

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 21:19 Makina , Vlorë

609 ne shitje

6 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 22:52 Makina , Vlorë

Fugon 609

6 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 14:10 Makina , Vlorë

Fugon 609/709

6 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 02:39 Makina , Pogradec

Vario 814

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Gush 10:06 Makina , Lushnjë

Vario frigo

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Korr 08:33 Makina , Fier

Okazion . Shitet Mercedes - Benz Vario me termus.

10 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Korr 09:38 Makina , Lushnjë

Vario

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 10:30 Makina , Tiranë

Shitet Varia 815

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Qer 15:57 Makina , Lushnjë

Shitet vario 814

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 06:16 Makina , Lushnjë

Vario

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Maj 06:15 Makina , Vlorë

Makine

5 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 06:26 Makina , Lushnjë

Vario

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 18:47 Makina , Tiranë

FUGON NE SHITJE SPRINTER 413cdi DOPJOGOME

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 15:14 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz Vario815d 4x4

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 23:01 Makina , Tiranë

Sprinter 515

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 06:35 Makina , Fier

Vario

7 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 16:30 Makina , Tiranë

Sprinter 518

3 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 20:56 Makina , Përmet

Autobuz

8 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:52 Makina , Krujë

Vario .viti.2000.814 . Pa letra .gjendje pune .

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 13:49 Makina , Lushnjë

Shitet benz

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
03 Pri 16:42 Makina , Tiranë

shiten 2 vario okazion

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 21:45 Makina , Sarandë

Mercedes Benz Vario 615D

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 13:24 Makina , Tiranë

pa titull

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 14:03 Makina , Fier

Shitet vario814

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 19:01 Makina , Fier

Mercedes Vario614

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:07 Makina , Tiranë

Sprinter 519

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 16:21 Makina , Korçë

812 viti 99 3.8 t mbajtes

4 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 22:34 Makina , Shkodër

Mercedez benz

13 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 15:02 Makina , Korçë

Vario ne super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Jan 08:04 Makina , Durrës

urgjent sot 9000€ 0684458555 Vario 814 viti 2002

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 08:01 Makina , Berat

Okazion bus

2 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
28 Dhj 15:16 Makina , Pogradec

Mercedes 711 turbo

10 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 19:45 Makina , Pogradec

Mercedes 207 D

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
03 Dhj 14:36 Makina , Berat

mercedes benz 709

4 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 18:27 Makina , Berat

Okazion bus

3 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
03 Nën 20:06 Makina , Mat

Benz

40 000 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 14:04 Makina , Fier

Mercedez 609

550 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 17:02 Makina , Pogradec

Mercedes 711 Me bllokazh

7 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 20:44 Makina , Berat

Fugon Mercedes Benz 709

450 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 15:43 Makina , Sarandë

Okazjon

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 18:20 Makina , Lushnjë

Atego

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Sht 18:40 Makina , Elbasan

shitet

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Sht 13:08 Makina , Lushnjë

Atego

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz Vario | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione