Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | Vaneo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz Vaneo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:18 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:05 ,

Shitet Kamion Mercedes-Benz

7 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:34 ,

Mercedez Vito Mixto 6 Posti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 21:11 ,

Mercedez Kamioncine 411 Cdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:11 ,

Mercedez Sprinter Frigorifero 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 16:41 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 19:10 ,

shitet mercedes benz atego 815

10 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Pri 10:14 ,

Mercedez Sprinter 316 Cdi 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 09:33 ,

Mercedez Okazion benzin-gaz

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:44 ,

Mercedez Benz Vaneo

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 11:45 ,

shitet vaneo

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 14:22 ,

Shitet Benz Vaneo〰️2002〰️1.7 nafte

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 04:17 ,

Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 12:25 ,

Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 17:38 ,

OKAZION

2 600 EUR Çmimi me zbritje

26 Jan 19:58 ,

Vaneo 1.6 benzin gaz

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 22:27 ,

Shitet Makina

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 18:47 ,

Mercedes

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 18:57 ,

Mercedez benz Vaneo

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 14:25 ,

Shitet mak gjendje perfekt me dok te prera sherbime te bera

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 12:36 ,

Mercedes Vaneo Viti 2004 1.7 nafte

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 20:23 ,

Mercedez benz vaneo 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 19:16 ,

Sprinter 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 19:03 ,

Shitet Veneo

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:38 ,

Vaneo

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 13:10 ,

Shitet mercedes-benz vaneo

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 22:08 ,

Shitet

250 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 18:22 ,

Okazion - Shitet Vaneo-Cmimi nen treg

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 13:05 ,

Shitet Mercedes Benz Vaneo

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 10:57 ,

Fugon Vito

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 22:04 ,

Shitet Benz Vaneo 1.7 nafte

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Korr 17:47 ,

MERCEDEZ ATEGO

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 11:07 ,

Mercedes vaneo 1.7 nafte manuale 2004

25 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 21:15 ,

Mercedes-Benz Vaneo 1.7 CDI FULL OPTION

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:47 ,

Mercedes benz vaneo 1.7 cdi

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 17:38 ,

MERCEDES BENZ VANEO 2005

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 18:59 ,

Mercedes

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 02:18 ,

Benz Mercedes Vaneo

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 14:10 ,

Makine

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:25 ,

Shitet Kamion Mercedes-Benz

13 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Pri 11:07 ,

Makine

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 10:44 ,

Mercedes Benz Vaneo Shitet - Nderrohet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:06 ,

"OKAZION" Mercedes Vaneo-Automatike

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 08:47 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 19:06 ,

Benz Mercedes Vaneo

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 21:22 ,

Shitet Mercedes Benz Vaneo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 19:26 ,

Mercedes-Benz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:41 ,

Mercedes benz vaneo 1.7

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 20:52 ,

Mercedes Benz Vaneo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 11:50 ,

SHITET MERCEDES-BENZ VANEO 1.7 NAFTE

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz Vaneo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione