Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz SLK-Class Të gjitha në Shqipëria

SLK 200 , 158
SLK 230 , 27
SLK 250 , 4
SLK 280 , 2
SLK 300 , 2
SLK 320 , 3
SLK 350 , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:24 Makina , Fier

Mercedes Benz SLK 230 Kompressor

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:18 Makina , Tiranë

SLK 55 AMG Fabrike

19 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 17:01 Makina , Elbasan

SLK 300 BENZIN FULL KABRIOLET

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 08:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Slk 200 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Sht 10:02 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Slk

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 17:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 08:42 Makina , Tiranë

Mercedes SLK

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 21:01 Makina , Tiranë

Slk 200 kabriolet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 08:49 Makina , Lushnjë

SLK

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:55 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet

7 500 EUR

28 Mar 18:59 Makina , Kukës

Mercedes-benz SLK

7 800 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Mar 13:53 Makina , Tiranë

Mercedes benz

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 00:10 Makina , Tiranë

Shit slk 200 kompresor!

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 23:48 Makina , Tiranë

Shitet SLK 200 kompresor!

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Shk 18:12 Makina , Durrës

Shitet & Nderrohet

11 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 23:59 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Kabriolet me dekumenta

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Jan 23:49 Makina , Tiranë

Shitet Slk 200 kompresor!

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 07:22 Makina , Tiranë

Mercedes slk 230 Kompressor cabriolet

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Jan 03:41 Makina , Tiranë

Mercedes SLK CABRIOLET

9 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 03:28 Makina , Kukës

Shitet Mercedes SLK 230benzin me targa swicrrane

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 08:01 Makina , Durrës

SLK 200

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 08:01 Makina , Durrës

Slk 200

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 19:33 Makina , Shkodër

Slk cabriole

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 17:04 Makina , Shkodër

Slk cabriole

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 23:59 Makina , Tiranë

shitet Okazion Mercedes Benz SLK

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Nën 09:51 Makina , Tiranë

Shitet Benz Slk 200

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 23:05 Makina , Tiranë

Shitet Slk 200 komprensor

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Nën 09:36 Makina , Shkodër

Merceses slk 270

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 11:45 Makina , Durrës

Slk 200 kompresor 2005

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 20:21 Makina , Elbasan

Mercedes Benz SLK200 2001 per pjese

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 19:59 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes SLK AUTOMAT 230

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 16:58 Makina , Fier

Slk 200 kompresor

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Qer 11:47 Makina , Fier

Slk 200 kompresor

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Qer 13:08 Makina , Librazhd

Shitet SLK e mbajtur me merak

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 08:26 Makina , Tiranë

Slk 230 KOMPRESSOR

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:10 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET SLK 200 KOMPRESOR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 11:30 Makina , Krujë

SHITET OSE NDERROHET SLK 200 KOMPRESOR

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:52 Makina , Fier

Mercedes benz

123 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 23:43 Makina , Durrës

Slk 200 kompresor

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 10:36 Makina , Krujë

SHITET SLK 200 KOMPRESOR

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 12:32 Makina , Tiranë

SLK BENZINE ME MOTOR 3.0 pa takse lluksi

5 000 EUR Çmimi me zbritje

05 Pri 12:10 Makina , Fier

Mercedes benz slk 200

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 13:51 Makina , Fier

SHITET SLK 200 KUPE 1998

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Mar 21:14 Makina , Durrës

Mercedes benz slk 2.3 benzin gaz

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 10:47 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz SLK 200 Cabrio 7G-Tronic AMG - 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 17:32 Makina , Durrës

Shitet & Nderrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 06:29 Makina , Durrës

Shitet & Nderrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 18:35 Makina , Tiranë

Mercedes Benz / SLK-Class

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 07:02 Makina , Durrës

Shitet & Nderrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 13:43 Makina , Kavajë

Mercedes slk 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione