Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | SL-Class

SL 280 , 7
SL 300 , 10
SL 320 , 21
SL 350 , 15
SL 380 , 8
SL 400 , 1
SL 420 , 3
SL 450 , 4
SL 500 , 22
SL 55 AMG , 6
SL 560 , 7
SL 600 , 6
SL 63 AMG , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 22:27
Linku:
,

S65 AMG

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Dje 23:23 ,

Shitet SL 560 i vitit 1986

17 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:04 ,

SHITET SL 500 VITI 2005

35 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Maj 22:27 ,

S65 AMG

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 09:15 ,

Mercedes Benz Sl 350 nderrohet

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:14 Dyqani ,

OKAZION-Mercedes-Benz SL350 Benzin- LOOK AMG

13 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:14 Dyqani ,

MERCEDES BENZ SEC500 Benzin-1989-AUTOMATIK-FULL

25 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 18:14 Dyqani ,

MERCEDES BENZ SL500 Benzin-1985-CABRIO-AUTOMATIK

35 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 11:23 ,

Mercedes sl350 automat 1972

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Pri 21:48 ,

Sprinter 518

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 22:18 ,

Mercedes Benz 608

5 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 10:29 ,

Sel 420

10 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 00:51 ,

Mercedes benz SL 450

11 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 09:43 Dyqani ,

Mercedes Benz 420SEL

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 17:28 ,

Disqe SL 63 AMG 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 16:18 ,

BENZ SL 5600 KABRIOLET VITI 87 RETRO

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 19:38 ,

Mercedes Benz S320 Shitet

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Tet 22:21 ,

Mercedes Benz R107

6 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Sht 21:15 ,

Shitet Mercedes-Benz S 300 W126 300SEL '85

10 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 08:03 ,

S Class 350 Diezel

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 19:46 ,

Shitet ose nderrohet

27 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 00:35 ,

Mercedes benz Sl450

18 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 20:38 ,

Shitet Mercedes Benz SL 350

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Dhj 16:47 ,

Shiten S class

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 18:53 ,

mercedes benz sl

12 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 17:45 ,

Shitet Mercedes Benz S400

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Nën 07:27 ,

Shitet ose nderrim S 63 AMG

67 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 12:46 ,

Shitet s class 2008 look amg 2012

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 20:38 ,

sl 55 amg okazion!!!

18 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Tet 15:09 ,

Shitet.

15 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Tet 15:20 ,

Mercedes SL 560 benzin

15 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Tet 15:44 ,

Shitet

15 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Sht 13:03 ,

Shitet Mercedes-benz s320 rexhina

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 12:38 ,

Sl 350

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Pri 19:54 ,

Shitet Mercedes-Benz SL350

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Mar 23:27 ,

Mercedes Benz SL 500 ( look 63 )

8 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 13:26 ,

Mercedes-Benz “Antik”

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Jan 10:08 ,

Mercedes Benz

1 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Jan 02:35 ,

Mercese benz s class BRABUS

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 00:17 ,

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 19:39 ,

Sl 370 benzine

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Tet 20:55 ,

Mercedes-Benz SL 320. MILLE MIGLIA

20 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 14:33 ,

Mercedes benz SL500

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 16:37 ,

Mercedez benz

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Qer 19:51 ,

Mercedes SL500

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 15:50 ,

SEL 1981 automat naft shitet ose ndrrim

4 900 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 11:43 ,

Mercedes-Benz

30 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 17:55 ,

Motorr Mercedes Benz 6000 CC W12

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Mar 22:00 ,

Mercedes S 140

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Shk 21:12 ,

Shitet Mercedes S63 AMG orgjinal ,

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione