Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz

A-Class , 50
B-Class , 36
C-Class , 324
CL-Class , 1
CLA-Class , 6
CLC-Class , 2
CLK-Class , 7
CLS-Class , 29
E-Class , 332
G-Class , 5
GL-Class , 14
GLA-Class , 1
GLE-Class , 10
GLK-Class , 9
ML-Class , 132
R-Class , 7
S-Class , 118
SLK-Class , 7
V-Class , 5
190 , 2
200 , 26
220 , 76
240 , 1
250 , 6
270 , 17
280 , 8
290 , 2
300 , 11
320 , 26
350 , 3
400 , 2
AMG GT , 1
Vaneo , 2
Vario , 4
Viano , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Shitet | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:04 ,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetech

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 ,

Cla 250 2015 Full Opsional Mercedes Benz

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:00 ,

E200 compressor 2006 B/G

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:57 ,

E200 compressor 2006 B/G

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:57 ,

MB C300 4matic

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:55 Dyqani ,

MERCEDES BENZ W202 AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:51 Dyqani ,

MERCEDES BENZ BKLAS AUTOMAT BENZIN GAS VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 ,

A-CLASS AVANGARDE

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Dyqani ,

MERCEDES BENZ B-CLASS 180

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:21 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:21 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:59 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:32 ,

Mercedes Benz A200 Benzine Gaz -07

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

GL 350 4matic 2014 FULL OPSION AMG LINE

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

ML 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LINE

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:32 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:32 ,

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 ,

❌Mercedes-Benz A-Class 180 cdi *ELEGANCE*❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:04 ,

Eclass 270 viti 2001

3 333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:58 ,

OKAZIONNN‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:58 ,

Mercedes C 6.3 Amg

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:58 ,

Mercedes S 550 benzin Gaz Prince

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:58 ,

Benz ClS 55 Amg Kommpressor

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:56 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:55 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:55 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:55 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:55 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 ,

Mercedes Benz GL 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 ,

Mercedes-Benz S320 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:31 ,

Shitet & Ndrrohet C 230

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 ,

SHITET ose Ndrrohet C 280 4 matic

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 ,

❌SHITET C200 kompressor/VITI 2005/226.000KM❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

❌SHITET E350 CDI *AMG -Line*/VITI 2010/207.000KM❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 ,

❌SHITET A CLASS 180 CDI/VITI 2006/184.000km❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:42 ,

Okazionnn MERCEDES-BENZ C200CDI SAPO ARDHUR

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:34 ,

Mercedez Benz C 220 cdi Anandgarde 2007 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:34 ,

Mercedes C 220 CDI Automat Avantgard 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Shitet | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione