Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep Cherokee | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz

A-Class , 23
B-Class , 15
C-Class , 147
CLA-Class , 3
CLC-Class , 2
CLK-Class , 2
CLS-Class , 15
E-Class , 190
G-Class , 2
GL-Class , 8
GLA-Class , 1
GLE-Class , 3
GLK-Class , 3
ML-Class , 50
R-Class , 3
S-Class , 54
SLK-Class , 1
V-Class , 3
190 , 2
200 , 11
220 , 7
250 , 1
270 , 2
280 , 5
320 , 5
350 , 1
Viano , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jeep Cherokee,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jeep Cherokee Shitet | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:40 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:25 ,

Mercedez Benz C 220 cdi Anandgarde 2007 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:07 ,

E220 cdi Elegance manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:23 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:23 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:23 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:23 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Mercedes Benz 2017

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:38 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetech

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 ,

A-CLASS AVANGARDE

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

Mercedes-Benz S320 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 ,

Mercedes-Benz C300 AMG

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:45 ,

Mercedes-Benz G63 AMG BRABUS designo

125 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:43 ,

Mercedes-Benz A160 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:27 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:24 Dyqani ,

MERCEDES BENZ W202 AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:21 Dyqani ,

MERCEDES BENZ BKLAS AUTOMAT BENZIN GAS VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:18 Dyqani ,

MERCEDES BENZ B-CLASS 180

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

GL 350 4matic 2014 FULL OPSION AMG LINE

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:57 ,

ML 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

E 550 BENZIN+GAZ 2011 4x4 SUPER FULL OPSION

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

C 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LINE

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53 ,

C 300 BENZIN+GAZ 2010 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53 ,

E 550 BENZIN+GAZ 2008 SUPER FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

E220 blutec

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

Mercedes Benz GL 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 ,

Shitet Hidroxhundo per C klas 220 250 cdi Automat

350 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:28 ,

Shiten Disqe Goma

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:24 ,

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:20 ,

Mercedes E 250 Bluetec

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:54 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:54 Dyqani ,

Mercedes Benz 350 BlueTec Amg Premium Packet

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:54 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:23 ,

Shitet nderohet vito

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:11 ,

Mercedes C CLASS 220 CDI AUTOMATIK ME KLIM EURO4

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:05 ,

CLC 220 NAFT AUTOMATIKE VITI 2009 FULL OPTION

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:07 ,

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:58 ,

Mercedes Benz B-Class Nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:54 ,

Mercedes Benz B Class

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:51 ,

��SHITET/NDËRROHET S-CLASS

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jeep Cherokee | Shitet | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione