Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Mat

A-Class , 12
B-Class , 1
C-Class , 72
CLK-Class , 5
E-Class , 91
G-Class , 1
GL-Class , 1
ML-Class , 5
S-Class , 3
V-Class , 3
190 , 25
200 , 58
220 , 55
230 , 1
240 , 10
250 , 41
270 , 28
280 , 4
290 , 3
300 , 7
320 , 9
350 , 5
400 , 2
416 , 3
420 , 1
Vario , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:05 Makina , Mat

MERCEDES BENZ C-320

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 12:23 Makina , Mat

G Class

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 13:19 Makina , Mat

Mercedes E320

5 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Sht 20:46 Makina , Mat

Shitet Benz 208

400 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 12:30 Makina , Mat

Mercedes benz Evo 320 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 22:43 Makina , Mat

shitet

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Gush 23:46 Makina , Mat

0699687007

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 00:39 Makina , Mat

e sapo ardhur nga anglia

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 16:29 Makina , Mat

Mercedes-Benz A Class 180 Avantgarde 2006

300 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 08:43 Makina , Mat

Autobuz sprinter

8 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 19:57 Makina , Mat

Shitet A-Clas 0696193965

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 20:40 Makina , Mat

Shitet ose nderrohet ML 320

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 20:43 Makina , Mat

Mercedes Benz: C-CLASS-320

6 900 EUR

24 Qer 16:07 Makina , Mat

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 23:28 Makina , Mat

W210

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 18:24 Makina , Mat

E 220

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 00:08 Makina , Mat

Kamioncine809

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:40 Makina , Mat

Mercedes Benz 817

7 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 18:40 Makina , Mat

Mercedes Benz 250 Turbo

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 18:40 Makina , Mat

Mercedes Benz 200D

4 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 18:37 Makina , Mat

Mercedes Benz S350 Turbo

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 18:37 Makina , Mat

Mercedes Benz 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 16:09 Makina , Mat

E Clas

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 07:56 Makina , Mat

benz 200 cdi

2 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 14:40 Makina , Mat

E200 Gaz Benzin me letra Kualidim

1 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 22:29 Makina , Mat

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 22:29 Makina , Mat

E200 Gaz Benzin

1 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 21:23 Makina , Mat

Mercedes benz w202

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 03:35 Makina , Mat

Mercedes Benz 307

2 300 LEK

30 Pri 18:06 Makina , Mat

C220

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:29 Makina , Mat

Shitet Benz

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 22:00 Makina , Mat

mercedes benz 270

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 20:17 Makina , Mat

Mercedes-Benz E Klass

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 21:22 Makina , Mat

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 14:50 Makina , Mat

W124 E-class

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 13:23 Makina , Mat

Shitet C-class

2 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 16:07 Makina , Mat

A class

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:47 Makina , Mat

Mercedes-Benz E Klass

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 13:12 Makina , Mat

Shitet a class 170

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 10:24 Makina , Mat

Aklas

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:45 Makina , Mat

Mercedez Benz C class 220

240 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:45 Makina , Mat

Mercedez Benz C class 220

240 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 14:54 Makina , Mat

Mercedez Benz E class 220

240 000 LEK

11 Shk 10:51 Makina , Mat

Furgon sprinter

3 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 18:35 Makina , Mat

Makine ne gjendje te mire

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 18:18 Makina , Mat

Mercedes Benz 307

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Jan 16:08 Makina , Mat

Benz

27 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 17:48 Makina , Mat

MERCEDES BENZ: C CLASS 320

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 14:57 Makina , Mat

Mercedez benz 207d

3 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Jan 10:32 Makina , Mat

Shitet

3 200 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione