Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Kurbin

A-Class , 71
B-Class , 19
C-Class , 218
CL-Class , 1
CLA-Class , 1
CLK-Class , 17
CLS-Class , 14
E-Class , 231
G-Class , 7
GL-Class , 2
GLK-Class , 3
ML-Class , 42
R-Class , 2
S-Class , 40
V-Class , 8
190 , 14
200 , 71
220 , 153
230 , 2
240 , 9
250 , 59
270 , 49
280 , 11
300 , 13
320 , 25
350 , 8
400 , 1
416 , 2
600 , 2
AMG GT , 1
Vaneo , 3
Vario , 2
Viano , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:09 Makina , Kurbin

Shitet 250

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:38 Makina , Kurbin

Mercedes-benz C-class 220

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 15:35 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz W203 Automat Nafte

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 15:32 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Maj 14:01 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz 300D

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 13:07 Makina , Kurbin

190

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Maj 13:05 Makina , Kurbin

Mercedes-benz 320

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 07:30 Makina , Kurbin

shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 22:37 Makina , Kurbin

C class

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 22:18 Makina , Kurbin

Mercedes benz model 1920

19 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 14:08 Makina , Kurbin

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 13:05 Makina , Kurbin

Mercedes Benz sprinter 20+1

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Pri 13:07 Makina , Kurbin

Shitet viano automat

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 07:38 Makina , Kurbin

Okazion shitet ose nderrohet Gl 320 cdi 4 matic

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 08:06 Makina , Kurbin

2010 ML 350 blutec

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:19 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz EVO ��Shitet��

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 19:15 Makina , Kurbin

w202 250 td me letra pa siguracjon

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 00:58 Makina , Kurbin

Kamjoncine benz 208

4 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 16:00 Makina , Kurbin

C class 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 02:20 Makina , Kurbin

W124 E300

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 13:42 Makina , Kurbin

ML 350 Bluetec

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 12:20 Makina , Kurbin

Mercedes benz SE280 benzin

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 16:52 Makina , Kurbin

Shitet B Class 4.000 Euro i diskutushem

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 01:35 Makina , Kurbin

ML 350 Bluetec

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 16:58 Makina , Kurbin

��Mercedes Benz ML 320 automat��

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:47 Makina , Kurbin

Sprinter

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 15:22 Makina , Kurbin

Okazion! Shitet ose nderrohet mercedez-benz c klass 220

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 01:57 Makina , Kurbin

E class 200

14 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:28 Makina , Kurbin

E clas 200 ne gjendje super

14 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 22:46 Makina , Kurbin

E class 200

14 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:43 Makina , Kurbin

Okazion shitet ose nderrohet , Mercedes Benz Gl 320 cdi

1 EUR

05 Pri 19:35 Makina , Kurbin

Shitet benz 200 manual viti 1993

1 500 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 18:53 Makina , Kurbin

Mercedes 309

4 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:43 Makina , Kurbin

cla220 cdi super gjendje 4 Matic

19 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 20:07 Makina , Kurbin

Shitet c klasi 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 16:43 Makina , Kurbin

S clas okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 16:14 Makina , Kurbin

⚡MercedesBenz E250 nafte automat⚡

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 14:17 Makina , Kurbin

Eklas 220amg line

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 18:57 Makina , Kurbin

Shitet-nderrohet Ml350

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 08:24 Makina , Kurbin

Shitet Mercedez-benz

18 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 14:15 Makina , Kurbin

S 320 2004 okazion

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 11:20 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz EVO E320

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 21:51 Makina , Kurbin

Shitet ose nderrohet

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Mar 22:38 Makina , Kurbin

Mercedes-benz

9 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 11:16 Makina , Kurbin

s clas super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 06:32 Makina , Kurbin

E class

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:39 Makina , Kurbin

Benz 203 kamjo automat viti 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 15:07 Makina , Kurbin

Mercedes benz

5 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Shk 10:17 Makina , Kurbin

mb 508d ne gjendje pune pa letra

200 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Shk 23:44 Makina , Kurbin

Shitet vito viano

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione