Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz GLK 250 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz GLK 250 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

OKAZION Shitet Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ⁣

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:36 Makina , Tiranë

Mercedez GLK Viti 2013 Naft Me dogan

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:36 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 250 AMG LINE

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:35 Makina , Fier

MERCEDEZ GLK 250 VITI 2013 NAFT

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:32 Makina , Tiranë

Glk 250 AMG LINE/// PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:32 Makina , Tiranë

Glk PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09
Linku:
Makina , Durrës

Mercedez Benz Glk

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:03 Makina , Durrës

Mercedes Benz GLK

17 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:51 Dyqani Makina , Fier

Glk 2015 naft panoram

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:03 Makina , Vlorë

GLK-250 si i ri diesel automat

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:55 Makina , Durrës

����Mercedes Benz GLK 250 viti 2011����

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:44 Dyqani Makina , Fier

Glk super gjendje 250 bluetec sapo ardhur

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250

15 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 Makina , Elbasan

Mercedes benz GLK AMG LINE 2015

18 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Makina , Korçë

GLK 250 Blutech

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

OKAZION Shitet Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ⁣

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 Dyqani Makina , Tiranë

GLK 250 AUTOMAT PANORAME ''SPORT PAKETE'' 2010

11 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:28 Makina , Fier

SHITET BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:28 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:18 Dyqani Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 250 blu efficiency 2015

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:37 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLK 107.000km Automat Nafte

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 21:39 Makina , Tiranë

2014 Mercedes-Benz GLK250 USA

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 20:04 Makina , Durrës

Glk 250 Bluetec AMG Full Option Okazion

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 12:21 Makina , Vlorë

❌OKAZION❌ GLK 250 2014 Diesel 4 Matic Panorama

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 10:57 Makina , Durrës

GLK

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 22:42 Dyqani Makina , Elbasan

GLK 250 AMG/// 4-matik

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 22:39 Dyqani Makina , Tiranë

MB GLK 250 AMG designo

19 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 10:49 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz GLK 250 Bluetec biturbo Amg paket

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:43 Makina , Durrës

OKAZIONN / GLK /❗️ 14,900 € ❗️

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:08 Dyqani Makina , Tiranë

GLK 250 Diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:09 Makina , Durrës

Mercedes Benz GLK 250 Bluetech Viti 2013 Zvicra

16 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 18:41 Makina , Durrës

Mercedes-Benz GLK 250 nafte 4 MATIK

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 01:33 Makina , Shkodër

��Mercedes-Benz GLK 250����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 10:53 Makina , Durrës

Shitet glk 250 diesel

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 10:51 Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZION MERCEDES-BENZ GLK 250

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 11:42 Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZION MERCEDES-BENZ GLK 250

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Shk 17:18 Makina , Elbasan

❗️MERCEDES BENZ GLK❗️

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 00:19 Makina , Tiranë

GLK 250 BLUETEC FULL EKSTRA SUPER GJENDJE

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 19:44 Makina , Tiranë

MERCDEZ BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Shk 10:02 Makina , Fier

MERCEDES BENZ GLK 250

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 14:42 Makina , Fier

MERCEDEZ BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Shk 14:42 Makina , Elbasan

SHITET BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Shk 14:42 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Shk 09:21 Makina , Vlorë

MERCEDEZ BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Shk 23:39 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ GLK 250

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz GLK 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione