Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz GLK 220 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz GLK 220 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:29 Makina , Tiranë

GLK 220 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:46 Makina , Tiranë

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:43 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:37 Makina , Durrës

Mercedes Benz Glk 220 ����

17 820 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 Makina , Tiranë

Mundesi nderrimi

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 Makina , Tiranë

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 Makina , Tiranë

GLK220 Diezel

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:43 Makina , Durrës

Shitet glk 220 cdi 4 matik

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Makina , Durrës

Shitet benz glk 220 naft viti 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 Makina , Shkodër

BENZ GLK 220 4MATIC 2013

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:30 Makina , Durrës

Mercedes Benz Glk 220 4 Matic Viti 2010

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Makina , Durrës

����Mercedes Benz GLK 220����

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:58 Makina , Elbasan

MERCEDES GLK 220 NAFT (zvicra)

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:52 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft Atomat plus Nderrim me atovetur

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 Makina , Tiranë

Glk okazionnn

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:12 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Glk 220 CDI 4 MATIC

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:14 Makina , Tiranë

GLK220//4Matic Bluetec Nafte Viti 2012 198.000 Km Origjinale

16 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 16:19 Makina , Tiranë

SHITET GLK 220 / 2013 / FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 15:39 Makina , Durrës

Mercedes Benz GLK x204

13 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 11:32 Makina , Tiranë

Benz Glk 220

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 09:02 Makina , Durrës

Mercedes Benz•GLK 220 Cdi•Viti 2013•Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 21:06 Makina , Lushnjë

⚜ Mercedes Benz GLK 220CDI 4Matic Sport Avantgarde ⚜

12 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 21:03 Makina , Durrës

Shitet benc glk 220 naft viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 07:40 Makina , Tiranë

GLK 220 CDI

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 11:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLK 220

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 19:12 Makina , Tiranë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 12:35 Makina , Durrës

Shitet mercedez benz glk 220 naft

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 12:07 Makina , Durrës

❌MERCEDES-BENZ GLK 220 FULL ❌

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 12:07 Makina , Durrës

Mercedes benz Glk 220 cdi 4x4 AUTOMAT 7G

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 10:08 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLK 220

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 20:11 Makina , Durrës

Mercedez benz glk 220 naft sport

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:59 Makina , Durrës

GLK 220 cdi ne shitje

11 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 17:16 Makina , Durrës

Mercedes Benz GLK x204

13 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 13:35 Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz 220

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 13:06 Makina , Durrës

Shitet benc glk modeli sport 220 naft

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 19:47 Makina , Durrës

Shitet mercedez benz glk viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 11:18 Makina , Durrës

Glk 220 viti 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 12:39 Makina , Tiranë

OKAZION GLK 220 CDI

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 09:45 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES GLK 220 - AMG LINE - AUTOMAT - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:53 Makina , Durrës

Shitet benc glk 220 naft viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 01:41 Makina , Durrës

Shitet benc glk viti 2011 blueficent

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 01:33 Makina , Shkodër

��Mercedes-Benz GLK 220����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:54 Makina , Durrës

Shitet mercedez benz glk viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 15:34 Makina , Tiranë

Mercedes-benz GLK 220 full option

13 690 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 14:18 Makina , Durrës

Shitet benc glk viti 2011 blueficent

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 14:56 Makina , Tiranë

GLK 200 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 20:14 Makina , Durrës

Shitet Benz Glk 220 naft blueficent

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 09:48 Dyqani Makina , Durrës

Shiturrrrr Mercedes Glk 220 diesel

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz GLK 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione