Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz GLK 220 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz GLK 220 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:15
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet


Sot 14:57 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 220 AMG Line

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:42 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 220 Cdi Automat 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:08 Makina , Tiranë

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:57 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.GLK.2.2.NAFT.2011.PERFEKT.

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI “2012”BLUEEFFICIENCY FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Makina , Durrës

Mercedes-Benz GLK 250 Viti 2014

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:18 Makina , Tiranë

Glk Automat 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 Makina , Durrës

Mercedes-benz Glk 220 4x4 Euro 5

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 Makina , Durrës

Mercedes Benz GLK220 4MATIC

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Makina , Fier

SHITET BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:42 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLK 220 OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:41 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:15 Makina , Elbasan

SHITET BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:15 Dyqani Makina , Durrës

��SHITET GLK 220 2014��

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:15 Dyqani Makina , Durrës

��SHITET GLK 220 2014��

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:12 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ GLK 220 OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:12 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

Glk 220 4 matic super full

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Super-GLK 220 CDI-159 Klm Gjermania 2010����

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:17 Makina , Shkodër

GLK 220 disel 4 matic

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

Sot 08:47 Makina , Durrës

Glk 220 - 4 Matic 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Makina , Durrës

Glk 220 Nafte Full Panoramic

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK 220.

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:08 Makina , Tiranë

Glk 220,viti 2010. 4mattic

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:41 Makina , Tiranë

Mercedes Glk 2012

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:55 Makina , Elbasan

GLK 220 BLUEFFICENT 4MATIK /EDITION MODEL

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:55 Makina , Elbasan

GLK 220 BLUTEC / 4Matik /MODEL PREMIUM / AUTOMATIK 7G

15 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:35 Makina , Durrës

Mercedes Benz•GLK 220 Cdi•Viti 2013•Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:45 Makina , Tiranë

Glk 220 4-Matic Blue-efficency!!

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:59 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLK VITI 2013 AUTOMATIKE

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
27 Sht 18:33 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Glk 220 CDI 4 MATIC

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:30 Makina , Vlorë

OKAZION! MERCEDES GLK ����

13 333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 17:42 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ GLK220 4 MATIC 2010 SUPER GJENDJE

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 15:23 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Glk 220 TDI 4Matic (Full Options)

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 11:42 Makina , Vlorë

Glk 220 4matic BlueEfficenty Premium

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 22:51 Makina , Durrës

Mercedes Benz Glk gjermanie ����

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:07 Makina , Durrës

Shitet glk esht shum e paster dhe shum ne gjendje te mir

12 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 13:47 Makina , Tiranë

Glk 220 cdi 4 matic automat 2010 me dogan

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 18:03 Makina , Durrës

Mercedez benz glk viti 2011 220 naft blueficent

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 21:04 Makina , Fier

GLK Full Opsion...220 Nafte 4 Matic, Panorama...

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 10:33 Makina , Tiranë

Mercedes GLK 220

15 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 18:22 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz GLK 220 CDI 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 13:22 Makina , Krujë

❌OKAZION ❌ GLK 220 CDI 4Matic

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 08:01 Makina , Lushnjë

Shitet glk

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 07:17 Makina , Shkodër

Automatic

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 09:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLK 220

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 21:29 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 21:26 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ GLK 220

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz GLK 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione