Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz GLK 220 Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz GLK 220 | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:58 Makina , Elbasan

MERCEDES GLK 220 NAFT (zvicra)

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:52 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft Atomat plus Nderrim me atovetur

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:12 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Glk 220 CDI 4 MATIC

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:59 Dyqani Makina , Elbasan

GLK220 OFERTE SAPO IMPORTUAR 9900 EURO

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 10:01 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft 2009 Automat

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 12:39 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz Glk 220 Naft Automat

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 23:42 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft Automat 4Matic

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 16:26 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft Automat 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 20:36 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz Glk 220 OKAZION!

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 18:18 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES-BENZ GLK

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 16:08 Makina , Elbasan

GLk 220 Automatik

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 19:33 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft shitet plus Nderrim me atovetur

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 10:52 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Glk 220

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 10:03 Makina , Elbasan

Super GLK

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 10:29 Makina , Elbasan

shes GLk 220.kater matik

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 19:55 Makina , Elbasan

shes GLk 220.kater matik

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 09:54 Makina , Elbasan

shes GLk 220.kater matik

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 14:47 Makina , Elbasan

Merceds benz Glk 220 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 23:34 Makina , Elbasan

GLK

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 02:45 Makina , Elbasan

OKAZION Mercedes Benz GLK 220 4-MATIC

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 14:45 Makina , Elbasan

MERCEDES GLK

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 21:04 Makina , Elbasan

GLK 220 4 MATIK

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 14:07 Makina , Elbasan

Mercedes GLK 220 dizel

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 10:13 Makina , Elbasan

Mercedes GLK 220 -11

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz GLK 220 | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione