Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz GLK-Class Të gjitha në Fier

GLK 220 , 10
GLK 250 , 11
GLK 320 , 2
GLK 350 , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:36 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 250 AMG LINE

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:35 Makina , Fier

MERCEDEZ GLK 250 VITI 2013 NAFT

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:24 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:51 Dyqani Makina , Fier

Glk 2015 naft panoram

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:44 Dyqani Makina , Fier

Glk super gjendje 250 bluetec sapo ardhur

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:28 Makina , Fier

SHITET BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Mar 23:11 Makina , Fier

Glk

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 03:59 Makina , Fier

GLK-220CDI--4 MATIC E 2011 SUPER GJENDJE

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 10:02 Makina , Fier

MERCEDES BENZ GLK 250

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 14:42 Makina , Fier

MERCEDEZ BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Dhj 09:08 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ GLK 250

17 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Dhj 18:43 Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 250 Bluetec 4Matic 2014

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 11:43 Makina , Fier

SHITET GLK 250

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Gush 13:39 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 12:04 Makina , Fier

GLK

16 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 16:03 Makina , Fier

GLK 220 , Viti 2012

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 16:36 Makina , Fier

Mercedes benz glk

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 21:44 Makina , Fier

Super okazionnnn

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 09:08 Makina , Fier

MERCEDES BENZ GLK 320

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 12:45 Makina , Fier

MERCEDES BENZ GLK 320

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 16:12 Makina , Fier

Mercedes Glk 220 cdi 4matic

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 15:29 Makina , Fier

Mercedes Benz Glk 4matic blueficenty

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 12:10 Makina , Fier

GLK 220 , 2012

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 21:30 Makina , Fier

Autoveture

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 09:57 Makina , Fier

shitet kamjon benz

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione