Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz GLK-Class Të gjitha në Elbasan

GLK 200 , 1
GLK 220 , 25
GLK 250 , 16
GLK 300 , 1
GLK 350 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:53 Makina , Elbasan

Mercedes benz GLK AMG LINE 2015

18 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 Dyqani Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 250 blu efficiency 2015

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:58 Makina , Elbasan

MERCEDES GLK 220 NAFT (zvicra)

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:52 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft Atomat plus Nderrim me atovetur

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:12 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Glk 220 CDI 4 MATIC

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 22:42 Dyqani Makina , Elbasan

GLK 250 AMG/// 4-matik

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 17:18 Makina , Elbasan

❗️MERCEDES BENZ GLK❗️

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 11:59 Dyqani Makina , Elbasan

GLK220 OFERTE SAPO IMPORTUAR 9900 EURO

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 09:56 Dyqani Makina , Elbasan

GLK 350 MERCEDES BENZ 13999 OFERTE DERI 28.02.2023

13 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 10:01 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft 2009 Automat

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 14:42 Makina , Elbasan

SHITET BENZ GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Jan 12:39 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz Glk 220 Naft Automat

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 22:15 Makina , Elbasan

GLK 250 Bluetec 4matic

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 23:42 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft Automat 4Matic

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 16:26 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft Automat 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 20:36 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz Glk 220 OKAZION!

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 17:48 Makina , Elbasan

Merceds Benz GLK 250CDI

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 11:25 Makina , Elbasan

Shitet MB GLK 250CDI Viti 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 18:18 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES-BENZ GLK

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 16:08 Makina , Elbasan

GLk 220 Automatik

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:07 Makina , Elbasan

SUPER GJENDJE ��✅��

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 19:33 Makina , Elbasan

Glk 220 Naft shitet plus Nderrim me atovetur

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 10:52 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Glk 220

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 10:03 Makina , Elbasan

Super GLK

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 17:13 Makina , Elbasan

GLK

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Korr 10:24 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ GLK 350CDI 4 MATIK

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:11 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ GLK 350CDI 4 MATIK

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 18:55 Makina , Elbasan

Glk 250bluetec 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 10:29 Makina , Elbasan

shes GLk 220.kater matik

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 09:18 Makina , Elbasan

�� Mercedes Glk 250 Bluetec

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 09:45 Makina , Elbasan

shitet

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 11:46 Makina , Elbasan

Glk 250bluetec

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 19:55 Makina , Elbasan

shes GLk 220.kater matik

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 09:54 Makina , Elbasan

shes GLk 220.kater matik

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 14:47 Makina , Elbasan

Merceds benz Glk 220 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 23:34 Makina , Elbasan

GLK

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 04:41 Makina , Elbasan

Mercedes Glk 250 BlueTEC

21 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 02:45 Makina , Elbasan

OKAZION Mercedes Benz GLK 220 4-MATIC

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 14:45 Makina , Elbasan

MERCEDES GLK

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 17:33 Makina , Elbasan

Mercedes-benz GLK 250

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 16:36 Makina , Elbasan

GLK DIESEL 250 BLUEEFICENCY VIT 2010 PANORAM FULL

14 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 15:29 Makina , Elbasan

Mercedes-benz GLK -class 250

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 21:04 Makina , Elbasan

GLK 220 4 MATIK

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 14:07 Makina , Elbasan

Mercedes GLK 220 dizel

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 10:49 Makina , Elbasan

Mercedes CLK 350d ne shitje

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 10:13 Makina , Elbasan

Mercedes GLK 220 -11

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione