Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLK-Class

GLK 200 , 16
GLK 220 , 282
GLK 250 , 137
GLK 280 , 5
GLK 300 , 11
GLK 320 , 59
GLK 350 , 52

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:06
Linku:
,

Glk 320 Cdi 4 Matic AMG Line

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 16:15
Linku:
,

GLK 250 Bluetec

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:38
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES BENZ GLK 250 (AMG LOOK),2014, FULL

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:35 Dyqani ,

Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC AMG Package Panorama

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:31 ,

Mercedes Benc

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:28 ,

Glk 4Matic 280 Benzin

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:28 ,

Mercedez Benz Glk 250 Bluefficency

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:13 Dyqani ,

Mercedes-Benz GLK 250 DIESEL BLUTEC 4-MATIC

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:12 Dyqani ,

GLK 220 cdi 4-matî

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:06 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:34 ,

GLK 250

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:13 ,

Shitet GLK 2009

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:05 ,

Glk���� 320 Automat full

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

Glk 220 Blueefficency 4Matic

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:58 Dyqani ,

Benz GLK 2010 �� AUTO PENTA ��

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:58 Dyqani ,

Benz GLK PREMIUM 2011 �� AUTO PENTA ��

15 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

GLK 250 4matic 2014 FULL OPSION

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Dyqani ,

Shitet Mercedes GLK 350 AMG SPORT

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 ,

GLK

16 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:06 Dyqani ,

MB GLK 250 DIEZEL AMG Line VP 2013 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:59 ,

Mercedes Benz GLK 250 Bluetec 2013 AMG Look Tavan Xhami

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:33 ,

Mercedes Glk 250 4-matic automat viti 2014

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 ,

Glk 250 Naft 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 ,

Glk

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:44 ,

GLK 250 Nafte 2013

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:50 Dyqani ,

Mercedes Benz GLK 250 AMG LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:53 ,

GLK

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 ,

MB GLK 250/AMG LINE /2013/

17 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09 ,

Glk 220 Naft shitet plus Nderrim me atovetur

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 ,

GLK Mercedes 220 CDI BlueEfficency 4Matic

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:36 ,

Glk 220 Automat 2009Sport Packet Blueeficiency Sensor

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:06
Linku:
,

Glk 320 Cdi 4 Matic AMG Line

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 ,

Glk 220 cdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 ,

GLK 220 CDI BlueEfficency 4Matic 2009

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:22 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLK 220 4 MATIC BLUEFICENC PREMIUM

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:39 ,

Mercedes benz GLK 220 cdi

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:38
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES BENZ GLK 250 (AMG LOOK),2014, FULL

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:27 Dyqani ,

Glk 220 nafte automat 2015

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:35 ,

SHITET MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI 4 MATIC

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:28 ,

GLK 220 Cdi•Viti 2013•Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:37 ,

Mercedes GLK 280 Benzin/Gaz Viti 2009

11 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 ,

GLK 220 BLUEFFICENT 4MATIK SPORT/EDITION FULL

11 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 23:45 ,

Shitet&Nderrohet GLK320//4Matic Nafte

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 23:18 ,

shitet GLK 220 NAFTE

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 23:17 ,

SHITET GLK 220 NAFTE

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 11:05 ,

Mercedes Glk220 viti 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 08:18 ,

GLK 280 4matic (benzin + gaz)

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 23:32 ,

Shitet Benz GLK 250 Bluetec e 2014 AMG line 20000E i disk!

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione