Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLA-Class

GLA 180 , 6
GLA 200 , 22
GLA 220 , 18
GLA 250 , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Maj 10:17
Linku:
,

GLA

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 11:46
Linku:
,

GLA

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 10:53
Linku:
,

Shitje MAKINE

37 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 15:16 Dyqani ,

GLA 220 CDI-2015-Look Brabus-Panoramike!!

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:46
Linku:
,

GLA

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 11:40 ,

Mercedez-Benz GLA 220 / Viti 2015 / 4 MATIC

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 14:54 ,

Mercedes Benz GLA 45 AMG

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Maj 12:39 ,

GLA200 AMG line Edition1

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 10:17
Linku:
,

GLA

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Maj 10:53 ,

Shitje MAKINE

37 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 10:14 ,

Okazion GLA 200 Mercedes Benz

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Pri 01:41 ,

Mercedes-Benz GLA 220 / Viti 2015 4 MATIC

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 19:23 ,

Shitet GLA 220 4 Matic

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 21:47 ,

Gla 180d

17 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 14:52 ,

Shitet GLA 220 4x4

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 11:33 ,

SHITET/NDERROHET OKAZION GLA 45 AMG

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Dhj 09:15 ,

Mercedes GLA 250

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 11:13 ,

2016 GLA 4 matic Full AMG

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Sht 08:27 ,

Mercedes GLA 220 dizel

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Sht 09:19 ,

Mercedes-Benz-GLA 45 AMG 4 Matic

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Sht 12:32 ,

Mercedes benz

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 16:34 ,

Shitet GLA 200 Diesel

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 11:44 ,

MERCEDES BENC GLA 2014

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Korr 08:28 ,

Shes

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Qer 10:15 ,

Okazion GLA 250 CDI

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Qer 22:43 ,

Mercedes Benz GLA

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 19:34 ,

okazionn

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 20:05 ,

Gla

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 19:26 ,

Mercedes GLA 200 AMG full option

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Pri 20:36 ,

U Shit gla 2017

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 11:42 ,

Amg !!!

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 20:35 ,

Okazion

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 15:59 ,

GLA 220 CDI 4-MATIC

28 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 18:18 ,

shiten disqe 17 bashk me goma te reja

35 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 01:22 ,

17000

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 19:48 ,

Shitet Mercedes Benz GLA 200 cdi

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 14:35 ,

Shitet mercedez GLA 200

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 16:46 ,

Shitet Mercedes Benc GLA 220 viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 13:43 ,

MERCEDES BENC GLA 2014

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Sht 14:04 ,

shitet

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Gush 08:09 ,

OKAZION

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Korr 13:43 ,

GLA 45 AMG

33 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 15:34 ,

Mercedes Benz GLA 220 CDI 4 MATIC

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Maj 08:10 ,

okazion gla220 4x4

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Maj 22:39 ,

MERCEDES-BENZ GLA 200 AUTOMATIK-FULL-ME BAXHO

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Shk 15:12 ,

Mercedes GLA 220 CDI 4Matic. Makin/targa angleze

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Dhj 13:48 ,

MERCEDES GLA 200 MANUALE0

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 20:25 ,

Veshje xhame makinash

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione