Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz GL 350 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz GL 350 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:39 Makina , Shkodër

Mercedes Benz GL 350 Bluetec AMG LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 Makina , Fier

Mercedes benz GL350 Bluetec 2012 FULL OPSION //AMG LINE

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 Makina , Fier

Mercedes Benz GL350 2015 //AMG LINE FULL OPSION OKAZION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 Makina , Elbasan

Gl 350 blutec 2011

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:19 Makina , Tiranë

Benz GL

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:14 Makina , Fier

Shitet Mercedes GL 350 Nafte

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 Makina , Fier

MERCEDES BENZ GL350 LOOK //AMG FULL OPSION OKAZION

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Makina , Durrës

SHITET Glk

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:06 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet super gl350

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:33 Makina , Tiranë

GLE

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:12 Makina , Shkodër

❌Shitet GL okazion❌

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:25 Makina , Vlorë

Shitet Gl 350!!!!!

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:16 Makina , Durrës

Mercedes-Benz GL-Class 4MATIC

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 12:11 Makina , Elbasan

Gl 350 naft 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 21:16 Makina , Durrës

OKAZION per pak dit

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:20 Makina , Fier

Shitet Mercedes GL

26 900 EUR

25 Mar 19:14 Makina , Tiranë

Shitet

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 18:04 Makina , Tiranë

2013 MERCEDES GL 350 GJENDJA 10

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 15:35 Makina , Tiranë

Okazion - GL 350 BlueTec - 2010 - Automat .

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:25 Makina , Tiranë

Mercedez

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 12:20 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz GL350 Okazion

18 300 EUR

24 Mar 08:00 Makina , Durrës

M-Benz GL350 4Matic Bluetec Super Gjendje 14300euro

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:30 Makina , Vlorë

2012 Mercedes GL 350 Bluetec

18 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 08:10 Makina , Tiranë

Shitet

16 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:31 Makina , Tiranë

Mercedes GL 350

13 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 23:03 Makina , Elbasan

Okazion

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 14:07 Makina , Tiranë

Mercedes GL 350

28 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 12:04 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ. GL 350 SUPER SUPER

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 11:13 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES GL 350 (NAFTE) - AMG LINE - FULL - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 16:36 Makina , Durrës

Super GL 350

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 11:00 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC Viti Prodhimit Fundi 2014

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 10:05 Makina , Tiranë

Mercedes - Benz GL 350 BlueTec ( 7 Vendeshe )

24 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 08:46 Makina , Fier

GL 350 CDI Blueeficency full optional

31 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 14:31 Makina , Tiranë

GL350 ! Full ! Letra dhe sig 2024!Arsye emigrim!

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 08:37 Makina , Tiranë

Mercedes GL 350 7 ulese viti 2011 Pa Dogan

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 11:33 Makina , Durrës

Okazjon GL 350 11500€

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 14:26 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes GL 350 bluetec viti 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 12:57 Makina , Durrës

GL 350 CDI BlueTEC - 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 00:42 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet/Nderrohet Mercedes GL350 bluetech Full opsion

31 500 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Shk 09:17 Makina , Tiranë

Gl 350

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 13:49 Makina , Tiranë

GL 350 CDI BlueTEC 4Matic G-Tronic

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 14:49 Makina , Vlorë

Shitet Mercedez Benz GL350

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:38 Makina , Elbasan

Shitet

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 16:08 Makina , Tiranë

Okazion!!! Mercedes GL 350 bluetec ( pa taks luksi)

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 11:56 Makina , Durrës

Shitet GL 350 Diesel

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 09:48 Makina , Durrës

Shes Mercedes GL 350 Bluematic

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 12:08 Makina , Durrës

Shitet GL350 Bluetec

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 22:00 Makina , Korçë

Mercedes Benz GL 350 Bluetec USHIT FLM

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 20:09 Makina , Durrës

GL350 BLUETEC ��������

40 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 17:31 Makina , Durrës

SHITET

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz GL 350 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione