Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GL-Class

GL 320 , 123
GL 350 , 210
GL 400 , 2
GL 420 , 11
GL 450 , 39
GL 500 , 6
GL 55 AMG , 11
GL 63 AMG , 5
GLK 220 , 1
GLK 350 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:08 ,

GL 2014 Benzin

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:11 ,

Gl 350 Bluecte AMG LOOK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 ,

Okazion 9.8€ Mercedes GL gl320 cdi Full Opsione

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:31 ,

Mercedes Benz Gl 350 Bluetec 4 Matic Viti 2011

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:03 ,

SHITET GL 320 DIESEL 4 MATIC OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Dyqani ,

�� OKAZION MB GL 350 CDI BLUETEC SUPER FULL ��

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:02 ,

GL-350 4Matic FULL OPSION

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 ,

SHITET MERCEDES BENZ GL 350 BLUETEC FULL

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 ,

MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:40 ,

GL 350 BLUETEC VITI 2015

25 900 EUR

Dje 23:19 ,

SHITET GL 350

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:10 ,

Shitet Mercedes Benz Gl ne gjendje sh te mire

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:31 ,

Mercedes-Benz GL-350 ��SUPER OKAZION ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:47 ,

shitet nderrohet gl 5.5 AMG

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:12 ,

GL 350 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:02 ,

Mercedes GL 350 7 ulese viti 2011 Pa Dogan

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 16:12 ,

❌Shitet GL okazion❌

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 09:57 ,

GL 350 4matic 2014 BLUETEC SUPER FULL

27 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 22:44 ,

GL320 2008

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 21:45 ,

Gl 350

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 20:34 ,

shitet mercedes benz GL350 look Amg

27 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 22:15 ,

Shitet/nderrohet GL 7G V6 Automat

12 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 22:06 ,

Shitet GL350 Bluetec

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:00 ,

❗❗ SHITET GL550 AMG ❗❗

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 23:26 Dyqani ,

GL 55

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 21:50 ,

Gl 320 Blutec

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 07:45 ,

Gl 320 shitet

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:22 ,

OKAZIONN GL 350 NAFT AUTOMATIKE 2011 FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Maj 11:09 ,

Mercedes benz GL350

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 18:14 Dyqani ,

Mercedes Benz GL350 Diesel-BLUETEC-4MATIC-LOOK AMG///-PANORA

33 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 20:43 ,

Mercedes-Benz GL

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Maj 15:16 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetec - AMG LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 08:27 ,

BENZ GL 320 OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 12:12 ,

Mercedes benz Gl 350 Bluetec

3 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 01:37 ,

Gl 350 CDI

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Pri 01:22 ,

MERCEDES GL350 2010

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 10:04 ,

OKAZION - GL 350 BLUETEC - Full EXTRA

16 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:18 ,

VJEN SESHPEJTI GL 350

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 14:38 ,

Mercedes Benz GL 350

28 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:50 ,

Shitet Makine e re GL

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 14:59 ,

GL 320 cdi 2009

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 19:43 ,

Mercedes-Benz GL350 -4Matic Bluetech

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 19:37 ,

Shitet

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 14:47 ,

U SHIT!!! GL550 2015

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 20:35 ,

Mercedes GL320cdi 4matic

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:29 ,

Mercedes Benz GL320 CDI

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 13:53 ,

GL 350 CDI Blueeficency full optional

35 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione