Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz G-Class Të gjitha në Tiranë

G 240 , 6
G 250 , 19
G 270 , 21
G 280 , 5
G 290 , 2
G 300 , 23
G 320 , 3
G 350 , 14
G 400 , 12
G 500 , 10
G 55 AMG , 15
G 63 AMG , 22
G 65 AMG , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Sht 18:03 Makina , Tiranë

G CLASS

29 700 EUR

22 Sht 11:09 Makina , Tiranë

G class 6.3 AMG 2019 editon 1. Nderrohet

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Sht 01:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz G240 W641 GCLASS GWAGON ARMY

29 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 09:49 Makina , Tiranë

G55 AMG Kompressor 500+hp Designo

59 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

2023 Mercedes Benz G MB-G500

217 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 16:31 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz G55 AMG/// 2008-LOOK BRABUS 2018-FULL OPTIONS

45 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
04 Sht 16:28 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ G63 AMG///Viti Prodhimit Fundi 2013 63 Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
31 Gush 14:05 Makina , Tiranë

G clas 270 automat ne gjendje te shkelqyer

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 20:56 Makina , Tiranë

W 204

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 21:58 Makina , Tiranë

Shitet G-class 63 AMG 2015

80 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Gush 23:24 Makina , Tiranë

Shitet G-Class 3.0d - Prodhim i vitit 1981

16 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 14:04 Makina , Tiranë

Mercedez Benz G63

75 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Gush 22:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz G63 AMG B6/VR7 Full i Blinduar (ARMOURED)

560 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 11:31 Makina , Tiranë

Mercedez G clas 350 turbo

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Korr 07:58 Makina , Tiranë

Gle 6.3s Amg

70 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Qer 13:41 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz G63 AMG VITI 2015

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Qer 00:24 Makina , Tiranë

G550

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Qer 00:24 Makina , Tiranë

G-class

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Qer 05:20 Makina , Tiranë

Shitet G Klass, G350 Bluetec model 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 21:21 Makina , Tiranë

Mercedes G Class

1 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 15:16 Makina , Tiranë

Disqe dhe goma BORBET

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 23:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz G-Class 55 AMG

59 000 EUR

22 Pri 18:42 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz AMG G 63 Euro 6 585hk

206 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 18:08 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz G 6.3 Amg

205 155 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 17:07 Makina , Tiranë

SHITET GLE 63 S AMG

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Mar 17:50 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz G 350 BlueTEC DPF

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 11:26 Makina , Tiranë

MB G55 AMG FABRIKE

38 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 00:42 Makina , Tiranë

Mercedes!

85 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 11:50 Makina , Tiranë

Merceds Benz G 63 AMG

54 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 08:31 Makina , Tiranë

MERCEDES G-CLASS /D-350/ BRABUS / 2014 /

80 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Nën 20:45 Makina , Tiranë

shitet

25 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 22:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz G550

37 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Tet 17:18 Makina , Tiranë

G class 300GD

18 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Tet 11:46 Makina , Tiranë

G 55 kompressor ////AMG

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 07:09 Makina , Tiranë

G Class

37 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 22:12 Makina , Tiranë

Shitet gl 350 diesel

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 15:29 Makina , Tiranë

Mercedes G55 4x4 kuadrat

182 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Gush 16:32 Makina , Tiranë

❌OKAZION❌ G 63 ///AMG Fabrike (BLIND)

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Korr 19:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz G63 AMG Blind

95 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Korr 14:14 Makina , Tiranë

Mercede G 270 cdi

32 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 14:59 Makina , Tiranë

G Class 1986 2.5 Nafte 4x4

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 15:02 Makina , Tiranë

G63 G800 BRABUS Look

90 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 12:57 Makina , Tiranë

g63 BRABUS G800 look

90 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 10:27 Makina , Tiranë

Mercedez Benz G klas

12 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Pri 10:04 Makina , Tiranë

Mercedes benz G 6.3 AMG

120 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Mar 16:08 Makina , Tiranë

G 500 AMG ���� Okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 22:38 Makina , Tiranë

G-clas

28 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:38 Makina , Tiranë

G-clas

28 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 22:44 Makina , Tiranë

G Class

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 22:35 Makina , Tiranë

G class

13 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione