Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz E 250 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz E 250 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:59 Makina , Tiranë

mercedes benz

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:55 Dyqani Makina , Fier

M.Benz E 250 CDI

11 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 Makina , Tiranë

Mercedes E 250 SUPER GJENDJE 137.000 KM VITI 2011

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:52 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E250CDI Blueefficiency 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:50 Dyqani Makina , Fier

E CLASS 250 BLUETEC 2015 Full AMG look 118 km Distronic

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:40 Makina , Shkodër

Mercedes benz e clas 250 Nafte

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:33 Makina , Tiranë

SHITET

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:49 Makina , Tiranë

Merceds Benz 250 4 matic

19 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E250 ����

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes-Benz E250 ,2010,Full Options ����

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E250 4 matic

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 Makina , Pogradec

BENZ E 250 CDI AUTOMAT 2011 shitet & ndërrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:12 Makina , Pogradec

BENZ 250 ME NAFTE AUTOMAT

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

Mercedes benz E250 4 matic

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 Makina , Lushnjë

Mercedes E 250

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:17 Makina , Pogradec

����Mercedez-Benz E250 2009 Biturbo����

9 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 Makina , Korçë

✅Mercedes-Benz E250 CGI 1.8

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:34 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ E-250 Diesel

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

E Class

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:06 Makina , Tiranë

‼️E 250 4Matic 2015 140.000km Full panoram ‼️

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 250 AMG Line

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Mercedes Benz E250 4Matic

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Makina , Elbasan

E CLASS 250 4 MATIC BLUETECH

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:07 Makina , Korçë

Mercedes Benz E 250 Nafte, Avantgarde

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:26 Makina , Tiranë

E class 250 nafte

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 Makina , Sarandë

Mercedes 212 E klas250 naft Avantgarde-Automat-baxha...

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 Makina , Shkodër

Shitet e clas 250 cdi

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 Makina , Shkodër

Mercedes benz e 250

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:55 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz E250-4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:52 Makina , Tiranë

E CLASS 250 BLUTEC ����

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:40 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E250 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:40 Makina , Shkodër

Mercedes E250 4Matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:49 Makina , Shkodër

Shitet W212 E250

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:16 Makina , Durrës

W124 I Restauruar 0683947347

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:14 Makina , Durrës

Mercedes E250 Nafte Viti 2014 Kamio Automatike E Ardhur Nga

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 19:32 Makina , Fier

Mercedes benz w210 e250 diesel

1 700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 14:03 Makina , Vlorë

AUTO_XHONI22

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 08:34 Makina , Berat

Mercedes Benz 250-4matic automat viti 2014

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 22:35 Makina , Shkodër

Eklas 250 Automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:06 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E250-4Matic

19 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:43 Makina , Elbasan

Mercedes-Benc

14 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 13:34 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 turbo

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 11:51 Makina , Tiranë

E Class

19 500 EUR

24 Mar 10:31 Dyqani Makina , Durrës

2010 Mercedes Benz E250 CDI Super Gjendje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 08:00 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz E250-4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 00:29 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES E KLASS 250 - PANORAMA - AVANTGATDE - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:27 Makina , Berat

shitet w 124 nafte

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 00:42 Makina , Pogradec

Benz

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz E 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione