Tiranë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | E 230

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz E 230 | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Pri 19:00 ,

Mercedes Benz Evo 2.3 V6 2008 ( Benzin + Gaz ) ����

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 22:20 ,

Mercedes E 230 Evo Benzin + Gaz V6 nga Zvicra����

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 21:21 ,

E200 kompressor

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 12:28 ,

������OKAZION 6200€��������

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 16:34 ,

Shitet mercedes E 320

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 13:22 ,

Mercedez

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 21:38 ,

U Shit Okazjon E230 Benzin+Gaz Automa

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Gush 02:11 ,

Mercedes E230 benzin+gaz

2 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 07:34 ,

Okazjon E230 Benzin+Gaz Automat letrat per nje vit

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Korr 22:05 ,

Mercesdes benc E230 benzin+gaz Automat

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 19:50 ,

E230 Benzin+Gaz Automat

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 12:47 ,

E 230 benzin+gaz Automat

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 08:01 ,

Shitet mercedes e 230 benzin gaz ndizne avangard

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 09:37 ,

Mercedes Benz benzin-gaz Automat

3 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 23:11 ,

Mercedes e class/katerfenersh

2 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:22 ,

Mercedes E 230

2 499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 17:03 ,

Mercedes E 230 benzin

8 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 21:10 ,

Mercedes E 230 benzin -97

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz E 230 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione