Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Dibër

A-Class , 38
B-Class , 8
C-Class , 274
CL-Class , 1
CLA-Class , 4
CLK-Class , 5
CLS-Class , 3
E-Class , 187
G-Class , 7
GLE-Class , 1
GLS-Class , 1
ML-Class , 38
S-Class , 11
SL-Class , 1
SLK-Class , 1
V-Class , 10
190 , 66
200 , 142
220 , 303
230 , 8
240 , 15
250 , 126
260 , 1
270 , 41
280 , 21
290 , 4
300 , 27
320 , 24
350 , 4
380 , 3
400 , 5
416 , 1
500 , 1
AMG GT S , 1
Viano , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:00 Makina , Dibër

Benz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:58 Makina , Dibër

Mercedes benz E280

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:05 Makina , Dibër

Mercedes benz 1622

10 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:22 Makina , Dibër

Kamioncine

4 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:14 Makina , Dibër

S320 Nafte AMG///LooK Automatike 2007 Full Extra

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:51 Makina , Dibër

Shitet ose nderrohet viano

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 20:36 Makina , Dibër

Mercedes benz evo 320

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 12:45 Makina , Dibër

evo 320

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:32 Makina , Dibër

ML 270 CDI full Opsion

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 16:25 Makina , Dibër

Okazion mercedes c220 automatike

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 22:59 Makina , Dibër

Eclas 320 2009 Bluetec

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 20:03 Makina , Dibër

Ml 270CDI Automat

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:22 Makina , Dibër

C 220

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 12:35 Makina , Dibër

Mercedez-Benz

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 17:41 Makina , Dibër

Mercedes E211 320 evo

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 21:57 Makina , Dibër

Mercedez Benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 21:48 Makina , Dibër

Shes makine mercedez benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 22:01 Makina , Dibër

Mundesi nderrimi me Foristrad

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 14:34 Makina , Dibër

Shitet

2 990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Mar 23:39 Makina , Dibër

Shitet mercede benz 2.5 turbo fabrike 0692380296

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 18:29 Makina , Dibër

Mercedes benz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 20:44 Makina , Dibër

Okazion C220 2009 Full Options

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 19:53 Makina , Dibër

Sprinter

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 19:50 Makina , Dibër

Sprinter

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Shk 19:39 Makina , Dibër

Sprinter

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Shk 20:46 Makina , Dibër

Mercdes benz evo320

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:13 Makina , Dibër

Shitet Mercedes Benz 240D 1983

6 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 09:47 Makina , Dibër

240D

6 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 09:52 Makina , Dibër

Pjese 203

1 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 07:26 Makina , Dibër

Viano ne super gjendje shitet ose nderrohet

7 000 EUR

13 Shk 23:33 Makina , Dibër

Mercedes C2.5 2011 benzine/gaz 4matic

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 09:45 Makina , Dibër

Sprinter 213 CDI

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Shk 09:41 Makina , Dibër

Shitet ose ndrohet

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 00:40 Makina , Dibër

M-Benz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Shk 18:35 Makina , Dibër

Mercedes w124 250 turbo

3 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 08:44 Makina , Dibër

Mercedes-Benz C-klass 220 Cdi

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 09:25 Makina , Dibër

Merced Benz

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 21:58 Makina , Dibër

Mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 21:05 Makina , Dibër

C220

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 17:54 Makina , Dibër

Mercedes-benz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 14:17 Makina , Dibër

Shitet Mercedes-Benz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 19:48 Makina , Dibër

Sprinter

1 111 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
26 Jan 19:58 Makina , Dibër

E 250 viti 1994

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 08:21 Makina , Dibër

Shitet Mercedes Benz E 250 automat

3 200 EUR

24 Jan 22:20 Makina , Dibër

Mercedes Benz E 250

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 12:44 Makina , Dibër

Mercedes Benz C220

2 600 EUR

19 Jan 11:44 Makina , Dibër

Shitet Mercedes benz E class 220 avangard 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 15:08 Makina , Dibër

Shitet mercedes e212

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 12:59 Makina , Dibër

Mercedes Benz

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 02:48 Makina , Dibër

mercedes benz E 220

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione