Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Devoll

A-Class , 9
B-Class , 7
C-Class , 44
CL-Class , 1
CLK-Class , 1
CLS-Class , 2
E-Class , 36
ML-Class , 7
S-Class , 1
V-Class , 3
190 , 2
200 , 21
220 , 55
250 , 5
270 , 7
290 , 3
300 , 5
320 , 1
416 , 1
600 , 1
Vario , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Devoll ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Mar 12:48 Makina , Devoll

SHITET

3 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 20:07 Makina , Devoll

Shitet Cls 2012

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:59 Makina , Devoll

Shitet A Class , OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:56 Makina , Devoll

Makina me qera 25 -40 euro

30 EUR / muaj

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 18:01 Makina , Devoll

Bilisht

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 01:31 Makina , Devoll

OKAZION MERCEDES BENZ //EVO SUPER GJENDJE

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 16:46 Makina , Devoll

Mercedez-Benz E-200.

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 17:12 Makina , Devoll

C klas 220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 18:30 Makina , Devoll

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 12:23 Makina , Devoll

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 13:25 Makina , Devoll

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 17:28 Makina , Devoll

Shitet

11 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 14:17 Makina , Devoll

Mercedes

30 EUR / Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Sht 09:23 Makina , Devoll

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 20:03 Makina , Devoll

Shitet benc okazion

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Gush 09:46 Makina , Devoll

Clk Benz

3 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 16:57 Makina , Devoll

Flm merrjep u shit mercedes benz c220 cdi automat

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 21:16 Makina , Devoll

Flm merjep u shit mercedes benz c180 benzin gaz 1995

100 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 19:50 Makina , Devoll

shitet mercedes benz porto bagazh c220cdi avangard

70 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 16:46 Makina , Devoll

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 07:08 Makina , Devoll

Shitet benc

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Maj 19:34 Makina , Devoll

Mercedes Benzina Clk

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 19:41 Makina , Devoll

Shitet Mercedez Benz 200

2 900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Maj 20:18 Makina , Devoll

Sprinter

2 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 00:55 Makina , Devoll

Vetem shitet

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 00:55 Makina , Devoll

Vetem shitet

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 09:12 Makina , Devoll

Mercedes Benz

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 18:42 Makina , Devoll

mercedes benz e class

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 03:58 Makina , Devoll

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 15:09 Makina , Devoll

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 09:50 Makina , Devoll

Mercedes Benz

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 11:56 Makina , Devoll

e mir mir

3 500 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Jan 04:02 Makina , Devoll

Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 21:44 Makina , Devoll

Mercedes Benz

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 19:52 Makina , Devoll

Mercedes Benz

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 02:22 Makina , Devoll

Shitet Mercedes Benz C220

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 01:12 Makina , Devoll

Shitet Mercedes Benz B200 Benzin-Gaz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 01:04 Makina , Devoll

Mercedes Benz B200 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 11:32 Makina , Devoll

Mercedes Benz

2 000 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 21:06 Makina , Devoll

Mercedes benz Eclas 200 cdi

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 08:25 Makina , Devoll

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 15:38 Makina , Devoll

SHITET C KLASS 200cdi w203

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 16:13 Makina , Devoll

Benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 11:43 Makina , Devoll

mercedes benc

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:43 Makina , Devoll

Shitet ose ndrohet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Sht 17:55 Makina , Devoll

Shitet Autobus 30 + 1

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 22:02 Makina , Devoll

okazionn

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 21:54 Makina , Devoll

okazionn

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Gush 11:03 Makina , Devoll

Shitet Vito 2016

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 11:54 Makina , Devoll

Pjes kembimi

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione