Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CLS 55 AMG Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz CLS 55 AMG | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:15 Makina , Berat

CLS 550 BENZIN 2014 FULL OPSION ��OKAZION��

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:20 Makina , Tiranë

Cls

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 19:40 Makina , Tiranë

CLS55 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 18:00 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ CLS 550

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 23:13 Makina , Durrës

Super super....

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 11:36 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 15:38 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 18:29 Makina , Mirditë

Cls 5.5amg

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 20:20 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz CLS 55 AMG

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 16:20 Makina , Elbasan

2015 Mercedes-Benz Cls 550 · AMG

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Tet 16:57 Makina , Tiranë

Cls 55 Amg

8 500 EUR Çmimi me zbritje

12 Tet 22:47 Makina , Tiranë

Okazion ‼️

12 345 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 22:36 Makina , Vlorë

Shitet Cls 500 Gaz Benzin!

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 14:46 Makina , Tiranë

Cls 55///AMG.Shitet-nderrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

06 Sht 13:40 Makina , Pogradec

Mercedes Benz cls 55 Amg Benzin gaz super mjet

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 09:35 Makina , Tiranë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 18:48 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 17:50 Makina , Vlorë

Mercedes ben

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 00:05 Makina , Vlorë

Mercedes cls55 amg

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 18:31 Makina , Tiranë

Cls 55Amg

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 10:17 Makina , Tiranë

Shitet mundesi ndrimi per info inbox ose tel 0672045455

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 10:26 Makina , Tiranë

Shitet mundesi ndrimi per info inbox ose tel 0672045455

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 12:01 Makina , Tiranë

Vetem shitet

74 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 17:12 Makina , Tiranë

CLS 5.5 biturbo Look Brabuss full

21 000 EUR

17 Shk 18:33 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG Kompressor

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 18:53 Makina , Tiranë

Cls5.5

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 20:11 Makina , Vlorë

CLS 550” AMG

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 15:15 Makina , Sarandë

Shitet/Nderrohet CLS 55 Stage 2 +2 kamio Pops And Bangs

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Korr 08:49 Makina , Lezhë

Cls

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Korr 00:11 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz CLS 350 timon Anglez 2011 15000€

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 17:09 Makina , Kukës

Mercedes Benz CLS 53 AMG, Hibrid me Echo Boost

80 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 12:11 Makina , Tiranë

Okazion mercedez benz

2 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 10:18 Makina , Fier

Okazion

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 08:37 Makina , Fier

Okazion _Ndrrim

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 14:16 Dyqani Makina , Kavajë

Okazion!Mercedes CLS 55AMG Origjinale

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Dhj 11:15 Makina , Kucovë

CLS 550 AMG

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Dhj 18:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

13 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 12:16 Makina , Tiranë

C.L.S AMG

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 13:48 Makina , Tiranë

Mercedez

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 13:21 Makina , Tiranë

Mercedes benz cls 5.5 amg

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 16:10 Makina , Devoll

Mercedes Cls benzin

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Pri 14:55 Makina , Tiranë

AmG fabrike

14 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 20:22 Makina , Tiranë

AMG 55 Fabrike Top Price

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 21:03 Makina , Tiranë

Mercedez benz 55 Cls AMG. Fabrike

14 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 22:08 Makina , Tiranë

Okazion CLS

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Nën 19:28 Makina , Tiranë

Mercedes

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Tet 11:19 Makina , Tiranë

OKAZION !!!!! Mercedes benz cls 55 AMG

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 23:30 Makina , Fier

Cls

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 22:38 Makina , Fier

Cls

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 14:25 Makina , Tiranë

Mercedezbenz 55amg

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz CLS 55 AMG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione