Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CLS 500 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz CLS 500 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:45 Makina , Tiranë

OKAZION CLS 500 (full-options)

6 666 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 01:57 Makina , Tiranë

Cls 500

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 09:03 Makina , Tiranë

Tapet per W218 & W212

80 EUR

14 Maj 23:24 Makina , Tiranë

Cls 500 10500 euro

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 14:54 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ CLS 500 benzin gaz mundesi nderrimi

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 10:32 Makina , Tiranë

!!!!SUPER GJENDJE!!!!!!!

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 04:49 Makina , Tiranë

Cls500

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 12:58 Makina , Tiranë

Cls

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Sht 16:18 Makina , Tiranë

Cls500

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 11:54 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 15:01 Makina , Tiranë

Shitet nrrohet

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 18:34 Makina , Tiranë

Shitet

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 17:48 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz 5.5 L Benzin- Gaz, 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:38 Makina , Tiranë

Shitet

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Qer 23:22 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 12:10 Makina , Tiranë

CLS 550, VITI 2012, VETËM 33000 KILOMETRA

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 22:49 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 18:46 Makina , Tiranë

Shitet mundesi nderrimi CLS 500 twin turbo

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Nën 08:34 Makina , Tiranë

Mercedes CLS 500 dizel

35 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 19:46 Makina , Tiranë

Mercedes benz

35 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 17:46 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

9 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 17:06 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

9 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 16:16 Makina , Tiranë

Mercedes benz

21 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Gush 14:21 Makina , Tiranë

Mercedes CLS550,

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 16:48 Makina , Tiranë

Cls 500 2015

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 21:57 Makina , Tiranë

Mercedes CLS Look AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 14:44 Makina , Tiranë

Cls 500 v8 biturbo

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 18:59 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ CLS500 BENZINE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 23:05 Makina , Tiranë

Shitet cls 500

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 13:36 Makina , Tiranë

Cls 500 V8 biturbo

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 13:36 Makina , Tiranë

Mercedes-benz cls 500

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 15:51 Makina , Tiranë

Cls 500

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 15:04 Makina , Tiranë

Cls 500 Benzin + Gaz

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 22:01 Makina , Tiranë

Shitet cls 500 benzine viti 2005

9 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 00:15 Makina , Tiranë

Cls lok lorienzo orgjinale nga fabrika

13 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 10:35 Makina , Tiranë

Mercedez benz cls lok lorienzo orgjinale

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 23:54 Makina , Tiranë

Cls lokk lorienzo orgjinale nga fabrika

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 19:34 Makina , Tiranë

Mercedes benz cls 500 AMG

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 20:15 Makina , Tiranë

cls 500

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 15:33 Makina , Tiranë

mercedes benz cls 500

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 21:39 Makina , Tiranë

mercedes benz cls 500

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 16:04 Makina , Tiranë

Mercedes benz CLS 500

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Gush 11:17 Makina , Tiranë

( Shiten Disqet ) Mercedes Benz

200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Maj 22:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cls look Amg

850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 20:03 Makina , Tiranë

CLS 500

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Jan 23:18 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS550 4MATIC OKAZION

37 225 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Dhj 18:33 Makina , Tiranë

Mercedes CLS ne gjendje te shkelqyer

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 16:54 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 500 5.5

17 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 22:14 Makina , Tiranë

Shitet CLS 500 2008 Full

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Pri 21:03 Makina , Tiranë

Mercedes CLS 500 benzin

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz CLS 500 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione