Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLC-Class

CLC 160 , 2
CLC 180 , 9
CLC 200 , 29
CLC 220 , 35
CLC 230 , 3
CLC 250 , 2
CLC 350 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:41 ,

Mercedes Benz 2010 OKAZION…

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:10 ,

CLC 220 NAFT SPORT EDITION 2009 AUTOMATIKE PANORAM����

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 16:22 ,

Mercedes CLC180 Kompressor Benzine Manuale Viti 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:14 ,

shes makin

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 16:53 ,

����CLC 180 benzin manuale����

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 05:52 Dyqani ,

Mercedes avangard 220 cdi 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 18:59 ,

CLC 220 Automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 05:49 Dyqani ,

Shitet GLC 2017

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Shk 10:21 ,

CLC 1.8 compresor 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 22:35 ,

Mercedes Benz CLC 200 vetem 45 000 kilometra

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Shk 22:35 ,

Mercedes Benz CLC 200 vetem 45 000 kilometra

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Shk 22:35 ,

Mercedes Benz CLC 200 me vetem 45 000 kilometra

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Shk 22:35 ,

Mercedes Benz CLC 200 Zvicer

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Shk 22:35 ,

Mercedes CLC 200 Zvicres me vetem 46‘000 kilometra !!

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Dhj 08:19 ,

CLC 220 NAFT SPORT 2009 AUTOMATIKE PANORAM FULL OPTION

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 10:59 ,

Mercedez Clc 220 Ndrrohet

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 00:06 ,

benz ose nderoet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 19:07 ,

Clc 200cdi2009

3 900 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 11:50 ,

Benz

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 21:20 ,

Clc

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 16:23 ,

Okazion Mercedez 220 Clc Ndrrohet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 13:23 Dyqani ,

Shitet okazion

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 14:36 ,

cla 220 d 4 matic

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 19:50 ,

Benz me targa angleze

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 18:09 ,

Mercedes

6 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 12:59 ,

Mercedes

6 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 00:06 ,

Okazion !!!!

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 18:32 ,

mercedez benz 220 c class avagard

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:21 ,

Mercedes benz

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:29 ,

shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Shk 11:27 ,

shitet mercedez benz GLC 220 D

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Shk 05:42 ,

Mercedes-Benz Clc 180 Class

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Jan 08:18 ,

MERCEDES-BENZ, GLC 220d 4Matik 27000 Euro

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 05:37 ,

clk kabrio

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 19:23 ,

Metcedes Benz Coupe

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Tet 14:30 ,

CLC 200. 2009.Shitet i sapo ardhur na gjermania

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 16:17 ,

Mercedez Benz CLC 200

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 15:40 ,

OKAZION

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Tet 20:08 ,

Mercedes CLC 220

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 17:47 ,

Makina esht ne gjendje super

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 16:39 ,

Benx 200 clk

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 11:12 ,

GLK 250 Bluetec

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 12:23 ,

Clk kabrio shitet 3300 euro ose nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 12:04 ,

Cmimi i diskutushem

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 15:50 ,

SUPER OKAZION Mercedes Benz CLC 220 Automat

3 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 01:22 ,

OKAZION CLK 2300EUROOO

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 10:27 ,

Mercedes Benz CLK 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 19:53 ,

0692667988 Shefki

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Mar 16:12 ,

Autobus Mercedes-Benz Integro

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Jan 20:20 ,

GLC-250-4matic

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione