Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CE-Class Të gjitha në Shqipëria

CE 200 , 23
CE 220 , 14
CE 300 , 13

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Sht 23:22 Makina , Durrës

W124 CE200,kupe,viti 1993.

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Gush 12:26 Makina , Tiranë

Timon druri w124 w202 w210

320 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 13:14 Makina , Durrës

Okazion 3 Dit 200CE-16

6 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:07 Makina , Tiranë

Disqe 16. /15

220 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Pri 16:34 Makina , Durrës

C124 200CE-16 1993

8 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 08:14 Makina , Berat

Shitet,Nderrohet Mercedes CE300 BENZIN-GAS viti 1970 manual

30 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:36 Makina , Korçë

shitet ne gjendje te mire

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 18:36 Makina , Korçë

shitet ne gjendje te mire

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 09:34 Makina , Durrës

makin

40 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 00:43 Makina , Tiranë

shitet

14 500 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 14:51 Makina , Korçë

shitet mercedes E class

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 14:13 Makina , Tiranë

Mercedes W124 200CE

6 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 12:20 Makina , Tiranë

benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 14:03 Makina , Librazhd

Shitem sprinter 311

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 23:40 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz , W124 200CE, 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 10:05 Makina , Berat

Benz 200-Ce

6 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 01:05 Makina , Tiranë

Evo 280 Avangard

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:05 Makina , Tiranë

Evo 280 Avangard

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:05 Makina , Tiranë

Evo 280 Avangard

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:05 Makina , Tiranë

Evo 280 Avangard

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:05 Makina , Tiranë

Evo 280 Avangard

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:05 Makina , Tiranë

Evo 280 Avangard

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:03 Makina , Tiranë

Evo 280 Avangard

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 08:56 Makina , Tiranë

2 dyer per w124 coupe

300 LEK

19 Jan 10:52 Makina , Krujë

mercedez benc

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Mercedes benz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 12:21 Makina , Korçë

Mercedes 208 D

3 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 20:02 Makina , Mallakastër

Shes

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 10:32 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ CE300 Benzin+Gaz 1991

5 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 22:54 Makina , Kavajë

BENC MERCEDEZ

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 21:47 Makina , Mallakastër

BENZ KUPE CE VITI 1992 BENZIN GAZ

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Maj 17:55 Makina , Fier

Mercedes CE 220

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 21:28 Makina , Kukës

Mercedes Benz 300CE

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 19:26 Makina , Fier

Mercedes benz w124 E200

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 09:51 Makina , Tiranë

Hydrogen Carbon Cleaning

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 15:21 Makina , Fier

Mercedez benz ceklas

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 18:39 Makina , Vlorë

Benc

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 16:49 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ E 220 AVANGARD VITI 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 14:14 Makina , Korçë

Benz

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 20:40 Makina , Shkodër

mercedes ce 200 cope.

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 13:35 Makina , Kucovë

Benz Ce 200

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 22:05 Makina , Korçë

w124 200 Ce

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:29 Makina , Fier

Mercedes-Benz (AMG) Turbo 2000 Naft

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 10:05 Makina , Tiranë

OKAZION MERCEDES CE200 me kondicioner

3 300 EUR Çmimi me zbritje

06 Sht 17:06 Makina , Elbasan

Evo

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 16:49 Makina , Berat

mercedes benz

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 19:30 Makina , Tiranë

OKAZION VETEM 1500

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 10:20 Makina , Shkodër

Mercedes w124 ce kupe.shitet ose ndrrohet.

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 00:20 Makina , Shkodër

Mercedes w 124 ce lope. shitet ose ndrrohet.

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 13:15 Makina , Shkodër

Mercedes w124 ce kupe. shitet ose ndrrohet.

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione