Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C-Class Të gjitha në Vlorë

C 180 , 72
C 200 , 220
C 220 , 673
C 230 , 9
C 240 , 6
C 250 , 45
C 270 , 77
C 280 , 2
C 30 AMG , 6
C 300 , 39
C 32 AMG , 2
C 320 , 20
C 350 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 22:22
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet Mercedes Benz W 204

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 10:08 Makina , Vlorë

Mercedes Benz c220

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Makina , Vlorë

Shitet C220 blueficenc 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:45 Makina , Vlorë

C class 220 nafte automat

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Vlorë

Mwrcedes C 320 cdi Autoamt

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Makina , Vlorë

Mercedes Benz W202 220 naft super super gjendje

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:55 Makina , Vlorë

Mercedes

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 Makina , Vlorë

Mercedes Benz c180 kompressor benzin/gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:51 Makina , Vlorë

Mercedes Benz c180 kompressor benzin/gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:51 Makina , Vlorë

Mercedes Benz c180 kompressor benzin/gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:50 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz C Class

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:49 Dyqani Makina , Vlorë

BENZ C class 2009 �� AUTO PENTA ��

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 Makina , Vlorë

Mercedes benz c class w205

21 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:45 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C-Class 2012

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 22:22
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet Mercedes Benz W 204

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 22:07 Makina , Vlorë

Mercedes-benz C220 Cdi

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 14:58 Makina , Vlorë

C clas 220

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 10:53 Makina , Vlorë

Mercedes C300 Benxin+Gaz Full Panoram 2010. Nderim

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 05:20 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes Benz W 204

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 11:21 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C 200 CDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 22:55 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 22:52 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 22:49 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz c clas

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 20:39 Makina , Vlorë

C class CDI 203

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 20:32 Makina , Vlorë

Benc C220 CDI nafte

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 14:18 Makina , Vlorë

Mercedes benz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:56 Makina , Vlorë

Shitet c200 cdi 2009 nderohet

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 23:15 Makina , Vlorë

Shitet-nderrohet c220 okazionnn

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 21:07 Makina , Vlorë

Benz c220 okazion

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 19:36 Makina , Vlorë

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 14:58 Makina , Vlorë

C-CLASS AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 23:44 Makina , Vlorë

Mercedes C300

14 500 EUR

28 Maj 21:02 Makina , Vlorë

C class w 203

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 15:46 Makina , Vlorë

Mercedes benz c class w205

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:24 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C220 evo avangarde

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 12:30 Makina , Vlorë

C CLASS 2005 AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:47 Makina , Vlorë

Shitet MB C Class W203

2 300 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 08:30 Makina , Vlorë

Mercedes-benz C-220 CDI 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 21:07 Makina , Vlorë

C-CLASS AUTOMAT SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:37 Makina , Vlorë

Benz W203 C200 Cdi Avantgarde,12/2006

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 21:54 Makina , Vlorë

C CLASS AVANTGARDE 2005 AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 01:50 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C220 2006 avangarde

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 13:13 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ C-CLASS

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 02:31 Makina , Vlorë

C 300 BENZINE+GAZ/ AUTOMAT/ 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 09:00 Makina , Vlorë

Okazion 220 motorr EVO

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 15:04 Makina , Vlorë

Benzin gaz

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 01:17 Makina , Vlorë

C CLASS AVANTGARDE AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 17:58 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C230 V6

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 15:26 Makina , Vlorë

C clas

7 700 EUR

13 Maj 12:09 Makina , Vlorë

shitet c klas

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 12:09 Makina , Vlorë

shitet c klas

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione