Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C-Class Të gjitha në Dibër

C 180 , 11
C 200 , 38
C 220 , 177
C 230 , 2
C 240 , 3
C 250 , 12
C 270 , 24
C 280 , 1
C 320 , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 16:25 Makina , Dibër

Okazion mercedes c220 automatike

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 16:22 Makina , Dibër

C 220

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 20:44 Makina , Dibër

Okazion C220 2009 Full Options

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 09:52 Makina , Dibër

Pjese 203

1 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 23:33 Makina , Dibër

Mercedes C2.5 2011 benzine/gaz 4matic

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 08:44 Makina , Dibër

Mercedes-Benz C-klass 220 Cdi

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 17:54 Makina , Dibër

Mercedes-benz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:44 Makina , Dibër

Mercedes Benz C220

2 600 EUR

14 Jan 07:29 Makina , Dibër

Shitet Mercedes benz C Class 220 cdi

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 02:23 Makina , Dibër

W204 Amg Line Fabrike

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 22:22 Makina , Dibër

C 200 CDI

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 11:26 Makina , Dibër

C 270 viti 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 19:12 Makina , Dibër

Mercedes Benz C220CDI AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 13:52 Makina , Dibër

Mercedes Benz C220CDI AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 12:14 Makina , Dibër

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 11:53 Makina , Dibër

SHITET BENZ C220 VITI 2003 NAFTE MOTORR EVO AVANGARD

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 13:25 Makina , Dibër

Shitet Mercedes Benz C200 CDI

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 08:46 Makina , Dibër

Shitet MB C Class 220 Evo Look AMG

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 20:50 Makina , Dibër

Shitet makina

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Gush 20:27 Makina , Dibër

Shitet C204 320cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 21:19 Makina , Dibër

mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 10:18 Makina , Dibër

shitet makina

280 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 22:25 Makina , Dibër

Mercedes Benz C 220 CDI

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 10:21 Makina , Dibër

C200CDI viti2000

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 15:40 Makina , Dibër

C220

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 20:23 Makina , Dibër

C220 cdi automatik

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 23:03 Makina , Dibër

Okazionnn!!!!!! C200 sport edition 2005

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:08 Makina , Dibër

Super Okazion Mercedes Benz

2 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 22:29 Makina , Dibër

Shitet e ndrohet 202 c220 cdi te gjith sherbimet e bera

2 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 14:53 Makina , Dibër

Mercedes Benz C220CDI

2 700 EUR

04 Mar 13:48 Makina , Dibër

Shitet benz c200

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 20:47 Makina , Dibër

Mercedes Benz C200 CDI

2 600 EUR

21 Jan 10:00 Makina , Dibër

Mercedes Benz C220 CDI

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 20:53 Makina , Dibër

Super gjendje

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 17:10 Makina , Dibër

Per arsyje mos perdorimi

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 09:11 Makina , Dibër

okazion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 21:16 Makina , Dibër

shes makinen

4 600 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 22:33 Makina , Dibër

Benz c220

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 23:58 Makina , Dibër

Mercedes Benz C-class Automatik W203

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 15:32 Makina , Dibër

okazion 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 16:20 Makina , Dibër

Shitet

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 09:50 Makina , Dibër

Shitet

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 19:19 Makina , Dibër

shitet

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 17:58 Makina , Dibër

shitet c class 200 1500 i diskitushem

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 01:32 Makina , Dibër

Mercedes-Benz W203 SPORT EDITION!

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 17:48 Makina , Dibër

Shitet

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 20:17 Makina , Dibër

Mercedes Benz C220CDI

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 12:27 Makina , Dibër

shes autoveturen c200

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 19:42 Makina , Dibër

Mercedes benc w203

2 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 19:55 Makina , Dibër

OKAZION C CLAS220

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione