Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | C 30 AMG

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 30 AMG | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:44 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:56 ,

Mercedes c class 2010 NDRROHET

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:54 ,

Mercedes c class

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 10:52 ,

C300

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 21:43 ,

Mercedes Benz ��

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 16:12 Dyqani ,

❌SHITUR❌ Mercedes - Benz C 300 AMG

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 09:23 ,

AMG

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:04 ,

Mercedes benz c class 300 4matic

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Mar 00:41 ,

Shes mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 15:31 ,

c 300 okazion

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 12:07 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 12:06 ,

C 3000

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 13:04 ,

Shitet##nderohet

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 20:21 ,

C300 4 matic 2012 super full

111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 11:05 ,

C 300 CDI NAFTE AMG

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 11:05 ,

Mercedes Benz C30 CDI AMG

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 20:10 ,

Mercedes c300 4matic

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 17:34 ,

2011 Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Nën 15:16 ,

Cmimi diskutueshem

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Tet 17:46 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 17:00 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 21:29 ,

c30 amg

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 20:59 ,

mercedes benz c30 amg

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 12:34 ,

mercedez benc c 30 amg

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 17:05 ,

Mercedes C Class 3.0 Benzine 4Matic 2013

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 12:24 ,

OKAZION BENZ AMG C 3.0

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Gush 22:02 ,

OKAZION‼️AMG

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 21:50 ,

OKAZION‼️BENZ AMG

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 15:22 ,

OKAZION BENZ AMG ‼️

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 18:35 ,

Mercedes benz 300 amg

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Gush 00:46 ,

Faqe Interneti per biznesin tuaj (70% zbritje)

100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 18:05 ,

Okazion‼️AMG

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Qer 11:31 ,

OKAZION‼️

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Maj 14:21 ,

OKAZION !!!! MERCEDES AMG

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 00:48 ,

Merecedes benz c300 amg line

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Mar 05:16 ,

Vaje ulliri

7 000 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 16:41 ,

Mercedes Amg

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 16:06 ,

Mercedes c class benzin+gaz

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 22:46 ,

Benz c class 300

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 16:48 ,

Mercedes-Benz c class 300 gaz benzine

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:01 ,

C klass 2012 AMG Look C300 4 Matik

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 08:13 ,

mercedez benc

39 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 19:15 ,

Shitet Mercedes Benz

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 22:39 ,

blejme makina te karamboluara me cmime te arsyeshm

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 21:11 ,

Mercedes benz C300

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Gush 12:14 ,

Mercedes-Benz C 30 AMG sportcupe

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 10:53 ,

Mercedes-Benz C 30 AMG sportcupe

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:10 ,

Mercedes C30 AMG Benzin gaz

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 21:06 ,

Mercedes C30 AMG dizel

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 30 AMG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione