Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 270 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 270 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:40 Makina , Vlorë

Super gjendje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:37 Makina , Fier

C270 AUTOMAT LOOK 2006

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:37 Makina , Mallakastër

C270 AUTOMAT LOOK 2006

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 21:43 Makina , Tiranë

Shitet w203 super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 21:05 Makina , Shkodër

Benz C Class Avangarde, vitit 2002,kambio automatike.

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 16:34 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
30 Sht 18:37 Makina , Elbasan

OKAZZION MERCEDES-C-CLASS C270 CDI AUTOMAT SUPER GJENDJE����

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 11:56 Makina , Korçë

Shitet mercedes w203 nafte

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 09:27 Makina , Tiranë

C class automat

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 10:49 Makina , Elbasan

C klass 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 23:11 Makina , Përmet

Shitet

300 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 19:50 Makina , Berat

SUPER OKAZION C KLAS 270 3650 EURO

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 13:52 Makina , Durrës

SHITET BENZ C270 AUTOMATIK 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 20:35 Makina , Tiranë

Shitet w203 automat

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Sht 14:16 Makina , Shkodër

mercedes benz c270 disel

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 20:14 Makina , Berat

Shitet c class 270 benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 13:24 Makina , Berat

Shitet c class 270 me te gjitha te bera

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 01:54 Makina , Durrës

emigrimi

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Gush 21:19 Makina , Tiranë

Pjese kembimi

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 20:41 Makina , Durrës

Mercedes

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 12:29 Makina , Vlorë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Gush 21:23 Makina , Tiranë

c270

3 100 EUR Çmimi me zbritje

17 Gush 01:13 Makina , Durrës

AVANGART

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Gush 03:55 Makina , Tiranë

C270

3 300 EUR

11 Gush 09:29 Makina , Tiranë

Mercedes benz ML

3 499 EUR

10 Gush 11:08 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 270

3 200 EUR

07 Gush 07:24 Makina , Berat

SUPER OKAZION C KLAS 270 3200 EURO

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Korr 11:06 Makina , Elbasan

Shitet c270 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Korr 14:24 Makina , Tropojë

Shitet Mercedes Benz C270

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 08:05 Makina , Tiranë

Benz w211

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 12:35 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Mercedes Benz w203

360 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:41 Makina , Berat

SUPER OKAZION C KLAS 270 3500 EURO

3 500 EUR

19 Qer 23:34 Makina , Vlorë

OKAZION C CLASS AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 18:15 Makina , Vlorë

C CLASS OKAZION AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:02 Makina , Vlorë

C-CLASS AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 21:54 Makina , Vlorë

C-CLASS AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 04:26 Makina , Vlorë

C CLASS 2005 AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:11 Makina , Durrës

C 270 cdi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 14:58 Makina , Vlorë

C-CLASS AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 19:39 Makina , Tiranë

Mercedes benz ML

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:08 Makina , Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 08:48 Makina , Tiranë

Mercedes benz ML 270 bejm ndrrim

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 12:51 Makina , Tiranë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Maj 16:47 Makina , Vlorë

Shitet MB C Class W203

2 300 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 10:50 Makina , Shkodër

Mercedes c-class 270 cdi w203 ��

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 21:07 Makina , Vlorë

C-CLASS AUTOMAT SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 21:54 Makina , Vlorë

C CLASS AVANTGARDE 2005 AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 03:22 Makina , Fier

Mercedes c270 automat

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 01:17 Makina , Vlorë

C CLASS AVANTGARDE AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 19:28 Makina , Durrës

C 270 cdi

2 400 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 270 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione