Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 270 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 270 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:01 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C270 ELEGANC AUTOMAT SUPER GJENDJE

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:00 Makina , Durrës

Mercedes benz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

C 270 NAFT 2002 SUPER GJENDJE

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:38 Makina , Tiranë

Shitet C-class 2005

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 19:16 Makina , Përmet

XXokazionXX

2 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 14:06 Makina , Tiranë

Sitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 22:57 Makina , Lushnjë

Shitje makine

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:15 Makina , Tiranë

Okazione

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Mar 13:08 Makina , Elbasan

Okazion 2200€

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 21:39 Makina , Vlorë

OKAZION 2000€

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 21:39 Makina , Vlorë

2000€ C270

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 15:45 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Mar 09:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 211 Automatik

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 20:27 Makina , Librazhd

Shitet C 270 Nafte.

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 20:05 Makina , Tiranë

Shitet cklass 270

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 00:44 Makina , Lushnjë

Shitje makine

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 17:34 Makina , Durrës

W203 c class 270

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 10:00 Makina , Tiranë

C klase 203

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 22:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 211 Automatic

3 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 13:37 Makina , Vlorë

Benz Cclass 270cdi Manual

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 20:24 Makina , Fier

Shitet

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 17:05 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 20:36 Makina , Shkodër

Mercedes c-class 270 cdi w203 ��

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 04:48 Makina , Tiranë

Okazione

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 16:07 Makina , Tiranë

Okazione

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Shk 14:42 Makina , Lezhë

C class

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 04:00 Makina , Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 12:41 Makina , Pogradec

OKAZION MERCEDES BENZ C 270 2001 SUPER MJET

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 08:36 Makina , Shkodër

- Okazion - Mercedes w203

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 07:37 Makina , Durrës

✅Mercedez Benz C270 Manuale✅

3 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 12:05 Makina , Vlorë

Shitet

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 23:10 Makina , Elbasan

C class

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 11:25 Makina , Kavajë

C CLASS 270 CDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 21:18 Makina , Tiranë

Okazion

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 03:19 Makina , Tiranë

‼️‼️‼️

38 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 02:28 Makina , Tiranë

‼️‼️‼️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 22:58 Makina , Vlorë

C270 automat shitet nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:36 Makina , Korçë

shitet ne gjendje te mire

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 17:47 Makina , Shkodër

Shitet w203 270 ( Ose Ndrim )

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 16:51 Makina , Mallakastër

Shitet nderrohet cklas w203 270 cdi me CLK

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 15:11 Makina , Fier

Cjcjcjfufufi

100 EUR Çmimi me zbritje

21 Jan 21:03 Makina , Fier

Mercedes C klas 270

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 14:49 Makina , Durrës

Mercedes benz automat

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 17:15 Makina , Tiranë

C270 stage 1

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 21:24 Makina , Vlorë

C270 Automatik 2003

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 21:18 Makina , Vlorë

C270 Automatik Okazion

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 19:51 Makina , Tiranë

Shitet MB C Class W203

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 11:26 Makina , Dibër

C 270 viti 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 09:15 Makina , Fier

Mercedes C 203

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 270 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione