Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 250 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 250 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:07 Makina , Tiranë

C Class 2015 - Nafte 250 AMG LINE

21 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:55 Makina , Tiranë

Okazion!Shitet Nderrohet C250 viti 2013 automat

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Makina , Tiranë

Mercedes benz 210

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:25 Makina , Tiranë

C class 250 benzin-gaz OKAZION!!!

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City Cel - Mercedes-Benz C250, 2011,Benzin-Gaz

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:00 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes C250 AMG Line panoram

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:18 Makina , Tiranë

Benz C Class

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Qer 12:20 Makina , Tiranë

Mercedes benz c250 4matic 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Qer 09:28 Makina , Tiranë

Mercedes benz 210

1 550 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 15:15 Makina , Tiranë

c class 2012 *super gjendje*

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 16:30 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET. C class 250 CDI 4 MATIC

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 14:40 Makina , Tiranë

Okazion

7 800 EUR

01 Qer 13:08 Makina , Tiranë

C class 250 4matic

01 Qer 01:06 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz C250, Viti Korrik 2008.

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 13:14 Makina , Tiranë

BENZ C-CLASS 250 4MATIC

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Maj 09:51 Makina , Tiranë

SHITET

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 01:43 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ NE SUPER GJENDJE

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 08:47 Makina , Tiranë

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 19:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - C class 204 2.5 benzin

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 15:48 Makina , Tiranë

Benz C class 250 benzin - gaz

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 22:47 Makina , Tiranë

C class 2012 ( C250 AMG LINE )

11 500 EUR

13 Maj 22:05 Makina , Tiranë

C250 benzin_gaz. viti 2012 mundesi nderrimi

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 06:57 Makina , Tiranë

Shitet ��Mercedez-Benz C class coupe benzin gaz

10 000 EUR

09 Maj 04:55 Makina , Tiranë

Shitet ��Mercedez-Benz C class coupe Benzin gaz

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 23:09 Makina , Tiranë

Mercedes C class 4 Matic 2012 /Benzine ÷ Gaz

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 22:29 Makina , Tiranë

Shitet c klass 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 12:42 Makina , Tiranë

Shitet

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 13:51 Dyqani Makina , Tiranë

Benz EQA 2022 260 Range 619KM me nje karikim

49 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 22:52 Makina , Tiranë

Benz C250 benzin gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 15:44 Makina , Tiranë

OKAZION !! Benz C250 prodhim amerikan.

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Pri 20:59 Makina , Tiranë

Shitet C class 2.5 benzin !!!!! okazion

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 17:26 Makina , Tiranë

C250d 4matic

24 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 03:29 Makina , Tiranë

c class 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 23:05 Makina , Tiranë

MERCEDES W204

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 17:22 Makina , Tiranë

Mercedes benz 2.5 naft

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 14:38 Makina , Tiranë

C-Class

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Pri 16:07 Makina , Tiranë

C class Automat Benzin

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Mar 11:40 Makina , Tiranë

❌Shitet C-Class 250 Benzin-Gaz❌

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 08:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 210

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 11:29 Makina , Tiranë

Shitet-Nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 23:01 Makina , Tiranë

Mercedes c250 viti 99

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 18:38 Makina , Tiranë

C 250 Benzin/gaz 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 13:44 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET C 250 4-MATIC 2011 BENZINE/GAZ

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 09:48 Makina , Tiranë

w202 automat

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 02:24 Makina , Tiranë

Shitet !

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 12:47 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class C250 CDI Blue Efficiency Avantgarde

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 10:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C250

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Mar 10:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W210 Automatik

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 20:29 Makina , Tiranë

Mercedes c250 viti 99

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 250 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione