Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 250 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 250 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:54 Makina , Vlorë

C CLASS 250 GAZ/ BENZIN

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Makina , Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

c250 naft manual 95 okazion

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Shkodër

Mercedes benz C250 4matic 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:22 Makina , Durrës

Okazion C250

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 Makina , Berat

Benz c class 250 4matic

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:36 Makina , Tiranë

Mercedes benz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:29 Makina , Librazhd

shitet ose nderrohet

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:08 Makina , Tiranë

C class 250

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:09 Makina , Vlorë

Shitet C 250 4matic w205

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:04 Makina , Librazhd

vetem shitet

2 700 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:55 Makina , Fier

Mercedes C 250 benzin 2012 ...!!!!

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Sht 11:52 Makina , Tiranë

okazion

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 09:53 Makina , Fier

Mercedes Benz C class

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 08:43 Makina , Tiranë

Benc c250 cdi

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 22:33 Makina , Tiranë

Shitet MERCEDES BENC

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 20:37 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C250 CDI 0672256330

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 15:27 Makina , Durrës

Mercedes Benz c250 cdi amg line

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 13:41 Makina , Tiranë

C klas

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 13:37 Makina , Tiranë

C class 250 cdi

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 12:32 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C250 cdi 4 Matic

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 15:51 Makina , Durrës

Mercedes-benz C250 Benzine, 4Matic

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 09:50 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C250 V6

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 20:58 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 01:16 Makina , Korçë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 01:16 Makina , Korçë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 01:16 Makina , Tiranë

C class 2011

7 800 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 01:15 Makina , Durrës

Super Gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 23:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C250 CDI 4Matic

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class 2013

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 12:02 Makina , Elbasan

C 204

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 10:26 Makina , Fier

W203 gas benzin

5 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 18:12 Makina , Tiranë

Shitet

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 17:12 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES-BENZ C250

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
14 Sht 16:17 Makina , Shkodër

Okazion

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 13:33 Makina , Fier

Mercedes-benz c class

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 13:04 Makina , Lushnjë

C klass 250d BiTurbo AMG Package

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 10:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 02:57 Makina , Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 02:57 Makina , Shkodër

C 250 Amg Bluefficency ����

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 19:04 Makina , Lushnjë

Mercedez benz

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 16:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Benz EQA 2022 260 Range 619KM me nje karikim

49 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 15:30 Makina , Shkodër

Okazion

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 01:32 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ NE SUPER GJENDJE

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 10:49 Makina , Kukës

Benzi kukes

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
09 Sht 10:41 Makina , Kukës

Benzi kukes

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
08 Sht 17:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 11:23 Makina , Tiranë

Shitet benz coupe

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 12:21 Makina , Shkodër

Okazion

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione