Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 220 Të gjitha në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:13 Makina , Kukës

Mercedes C-klas 220 CDi 4matic 2019 9g-tronik

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:58 Makina , Kukës

W203

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Mar 15:11 Makina , Kukës

C clas 220 automat 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 15:11 Makina , Kukës

Mercedes benz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 12:13 Makina , Kukës

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Shk 08:51 Makina , Kukës

SHITET MERCEDES C CLASS CDI����

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 00:42 Makina , Kukës

W204 Super Gjendje

1 LEK

21 Jan 07:55 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 17:48 Makina , Kukës

Mercedes benz

6 EUR Çmimi me zbritje

01 Jan 15:58 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 20:56 Makina , Kukës

Mercedes-Benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 07:56 Makina , Kukës

Mercedes benz 2.20 cdi

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 04:10 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220CDI Avangarde PA DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 13:52 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220 7G automatik Avangarde pa dogan

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 16:48 Makina , Kukës

Mercedes benz c220

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 23:03 Makina , Kukës

Mercedes c220 cdi

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 10:24 Makina , Kukës

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 23:31 Makina , Kukës

Shitur

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 18:12 Makina , Kukës

c class 220

2 200 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 08:48 Makina , Kukës

Mercedes-Benz C220 Evo

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 21:04 Makina , Kukës

Shitet Mercedes

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 23:40 Makina , Kukës

Mercedes-Benz W203 EVO Full Option

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 15:22 Makina , Kukës

Shitet mercedez benz W203

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 22:00 Makina , Kukës

Makine

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 14:32 Makina , Kukës

Makine

11 111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 23:20 Makina , Kukës

Shitet Mercedes Benz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:29 Makina , Kukës

Makine

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 00:35 Makina , Kukës

makine

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 04:27 Makina , Kukës

Benz 220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 04:27 Makina , Kukës

Benz 220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 04:27 Makina , Kukës

Benz 220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 04:27 Makina , Kukës

Benz 220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 04:27 Makina , Kukës

Benz 220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 04:27 Makina , Kukës

Benz 220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 04:27 Makina , Kukës

Benz 220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 08:48 Makina , Kukës

W204

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 21:13 Makina , Kukës

Mercedes

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 18:31 Makina , Kukës

Mercede Benz C Class

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 22:35 Makina , Kukës

Mercedez

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 17:39 Makina , Kukës

Mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Jan 14:11 Makina , Kukës

makine

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 01:25 Makina , Kukës

Mercedez benz 220 EVO

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Dhj 18:39 Makina , Kukës

U shit flm

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 20:35 Makina , Kukës

Mercedes 220 cdi

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 11:36 Makina , Kukës

Shitet Mercedes benz C class 220 EVO

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 14:48 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220 2007 ����

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 18:02 Makina , Kukës

makine

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Tet 19:34 Makina , Kukës

Mercedes C klase 2007 2.2 Nafte Targa te huaja

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 12:47 Makina , Kukës

Mercedez-Benz C class 220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 23:37 Makina , Kukës

Benz

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione