Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 220 Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:05 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 23:05 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 21:57 Makina , Fier

C220cdi avantgarde manual viti 2004 okazion

Dje 21:07 Makina , Fier

Shitet-nderrohet okazionnn

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:35 Makina , Fier

C 220 NAFT 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:23 Makina , Fier

Shitet c clas

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:09 Makina , Fier

Mercedes Benz Portobagazh

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 18:57 Makina , Fier

Mercedes C 220 Naft 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:27 Makina , Fier

Mercdez-Benz

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 12:34 Makina , Fier

Mercedes 220 nafte Automatik

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:53 Makina , Fier

C klas 2.2 naft

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 09:32 Dyqani Makina , Fier

C clas 220 Automatike 2007 cdi Avangarde

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 08:59 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENY C 220 CDI PORTOBAGAZH

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 23:34 Makina , Fier

Mercedes-Benz C 220 EVO 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 20:49 Makina , Fier

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 16:55 Makina , Fier

Mercedes 220 nafte Automatik

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:17 Makina , Fier

okazion!!super benz 220 evo automat , full option!!!!

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 06:46 Makina , Fier

Mercedes 220 nafte Automatik

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 01:01 Makina , Fier

SHITET BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 00:17 Makina , Fier

Mercedes Benz C220 Automatik

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
28 Maj 20:25 Makina , Fier

SHITET MERCEDES BENZ C-CLASS

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 19:36 Makina , Fier

SHITET BENZ C-CLASS

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:49 Makina , Fier

Mercedes Benz C220 Automat

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 10:38 Makina , Fier

Mercedes 220 nafte Automatik

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 08:45 Makina , Fier

Mercedes c200 manual vp 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
26 Maj 19:35 Makina , Fier

Mercedes 220 nafte Automatik

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:08 Makina , Fier

super gjendje

180 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 08:24 Makina , Fier

M-Benz C 220 CDI Panorama Klima

7 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 21:29 Makina , Fier

Sisteme Automatizimi Cuko

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 21:29 Makina , Fier

Deshmi te Aftesise Profesionale (DAP - Autoriparime)

100 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 08:42 Makina , Fier

C clas

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
23 Maj 08:20 Makina , Fier

203 2.2 2005 manual

4 000 EUR

23 Maj 04:05 Makina , Fier

Mercedes ///Evo C220 Cdi Automatik

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 01:45 Makina , Fier

Shitet Merczes Benz w203 220

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 10:44 Makina , Fier

Shitet Mercedes Benz C220 CDI Sport Edition

5 100 EUR

16 Maj 02:37 Makina , Fier

Shitet Mercedens Benz W203 220

3 800 EUR

14 Maj 13:06 Makina , Fier

Okazion Mercedens Benz C220 Avangard

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:12 Makina , Fier

Mercedes e220 cdi viti 2005

4 200 EUR

11 Maj 13:53 Makina , Fier

Amg jasht dhe brenda 6500€

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 18:55 Makina , Fier

MERCEDES C KLASSE 220 CDI ARDHUR NGA GJERMANIA 2006

3 600 EUR

05 Maj 22:34 Makina , Fier

Mercedes 220 nafte Automatik

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 18:55 Makina , Fier

Mercedes 203 c220 cdi viti 2002

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 10:46 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENY C 220 CDI AVANTGARDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 16:27 Makina , Fier

Mercedes 220 nafte AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 11:07 Makina , Fier

Mercedes c 220 cdi

3 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 23:49 Makina , Fier

Mercedes 220 nafte Automatik

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 16:32 Makina , Fier

Mercedes benz 220 nafte AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 12:36 Makina , Fier

Mercedes Benz 220 Automatik

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 12:05 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION PANORAMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 21:11 Makina , Fier

Mercedes Benz C220 Automat

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione