Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 220 Të gjitha në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:44 Makina , Berat

C220 Elegance Automatike 12/2006 ardhur nga gjermania

4 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:32 Makina , Berat

Shitet ose nderrohet Mercedes Benz C220 Sport Edition

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:32 Makina , Berat

Shitet ose Nderrohet Mercedes Benz C220

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 17:38 Makina , Berat

benc c class 96 220

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 06:44 Makina , Berat

Mercedes 220 automat viti 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 20:40 Makina , Berat

● Mercedes Benz C220 CDI AMG LINE●

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 08:39 Makina , Berat

Mercedes Benz c220 manual super gjendje ��������

4 400 EUR

23 Maj 14:29 Makina , Berat

Mercedes Benz C220 OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 21:47 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz C 220 Viti 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 09:46 Makina , Berat

Shitet c klas Automat 220 Evo

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 22:07 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz C 220 Viti 2012

12 700 EUR

08 Maj 11:02 Makina , Berat

Mercedes benz c220 cdi

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 22:33 Makina , Berat

c 220

1 800 EUR

28 Pri 08:25 Makina , Berat

MERCEDES BENZ C CLASS 220

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:16 Makina , Berat

Shitet Mercedes C-class

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 14:03 Makina , Berat

C 220 Portopagazh. 2.2 Nafte , Viti Nentor 2001,

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 09:53 Makina , Berat

C220 CDI EVO 2006 Avantgarde

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 17:56 Makina , Berat

Okazion Mercedez Benz C class

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 12:34 Makina , Berat

C klass 220 evo ardhur nga gjermania me dokumenta ����

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 16:26 Makina , Berat

MERCEDES BENZ C220D

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:26 Makina , Berat

MERCEDES BENZ C220D

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 22:02 Makina , Berat

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:00 Makina , Berat

shitet Mercedesi

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Shk 16:10 Makina , Berat

mercedes benx 203 c klas

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 18:24 Makina , Berat

SHITET MERCEDES BENZ C CLASS W204����

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 10:27 Makina , Berat

Mercedes C220 luk amg

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 08:39 Makina , Berat

����SHITET MERCEDES C CLASS CDI����

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 14:27 Makina , Berat

mercedes benz c220

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 15:57 Makina , Berat

⚠️OKAZION ⚠️ MERCEDES BENZ W202 ❗

1 200 EUR Çmimi me zbritje

23 Jan 10:23 Makina , Berat

Okazio për 10 ditë c klas 220 - 2150 euro

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 09:27 Makina , Berat

OKAZION BENZ C KLAS 220 . 2199

2 199 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 09:25 Makina , Berat

OKAZION BENZ C KLAS 220 . 2199

2 199 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 09:08 Makina , Berat

OKAZION BENZ C KLAS 220 . 2150

2 150 EUR

07 Jan 02:23 Makina , Berat

Benz c clas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 12:45 Makina , Berat

OKAZION BENZ C KLAS 220 . 2299 EURO

2 299 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 11:53 Makina , Berat

C202 220cdi Avangard viti 2002 Timon ne krah te djatht

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Dhj 19:43 Makina , Berat

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 12:53 Makina , Berat

c -class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 16:58 Makina , Berat

Mercedes C220 CDI nga gjermania Avangarde

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 10:31 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz C 220 Viti 2012

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 16:27 Makina , Berat

C 220 2005 2.9€ �� & nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 15:28 Makina , Berat

C class 2005 okazion 3€

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 15:14 Makina , Berat

Shitet w203

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 10:08 Makina , Berat

Okazion shitet C class 220d

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 15:40 Makina , Berat

benz

3 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 09:43 Makina , Berat

Mercedes Benz C220 CDI

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 17:20 Makina , Berat

C class 220 okazion

3 EUR

16 Tet 09:20 Makina , Berat

Mercedes-Benz W 203

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 22:09 Makina , Berat

benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 12:07 Makina , Berat

C klas 220

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione